Zlatnická firma JK Jitka Kudláčková si vybrala PR.Konektor

Zlatnická firma JK Jitka Kudláčková si vybrala PR.Konektor

„V komunikaci chceme zdůraznit to, co nás činí unikátními - jsme česká rodinná firma se stabilním týmem profesionálů, která klade důraz na výrobu kvalitních šperků. Věříme, že nám PR.Konektor pomůže s tímto sdělením průběžně oslovovat veřejnost,“ řekl Dušan Mlynarčík, spolumajitel české rodinné zlatnické firmy JK Jitka Kudláčková.

„Naše spolupráce bude spočívat nejen v lifestylové komunikaci. Jedním z cílů bude zaujmout i ekonomická média a edukovat například v oblasti investic do šperků, která už se netýká jen velmi bohaté vrstvy,” doplnila Markéta Haddad z PR.Konektoru.

České zlatnictví JK Jitka Kudláčková vyrábí šperky s vlastním designem od roku 1991.

Konektor Place

Konektor Place je místo, kde se tvoří úspěšné integrované komunikační kampaně. Zahrnuje agentury PR.Konektor, Konektor Social, Konektor, The Hive a The Ship. Stavíme na kreativním přístupu, proaktivitě a hlavně spolupráci a integraci jeho jednotlivých částí. Právě díky tomuto přístupu se nám daří pokrýt všechny typy médií. Jsme aktivním členem nejvýznamnějších oborových asociací a mezinárodní sítě nezávislých agentur Eurocom Worldwide. Pravidelně také získáváme ocenění v tuzemských i zahraničních soutěžích.

Zdroj informací

PR.Konektor s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

16. července 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.0295 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál