Prima Cucina, nová značka těstovin a omáček s vůní Itálie od Vitany

Prima Cucina, nová značka těstovin a omáček s vůní Itálie od Vitany

Pro zjednodušení letního vaření uvádí česká značka Vitana na trh novou produktovou řadu Prima Cucina, která je inspirována vůní a kvalitou italské kuchyně. Nyní jsou pod logem Vitana a Prima Cucina v regálech nově k dostání těstoviny ze 100% semoliny, pět druhů omáček z drcených rajčat a dvě varianty smetanových omáček.

Z výzkumu agentury Kantar vyplývá, že minimálně 62 % zákazníků těstoviny kupuje několikrát měsíčně, hotovou omáčku si k nim zakoupí alespoň jednou za měsíc 43 % zákazníků. Vitana reaguje na poptávku a svou nabídku přílohových produktů rozšiřuje o těstoviny a hotové omáčky. Těstoviny Vitana Prima Cucina jsou vyrobené ze 100% umleté tvrdozrnné kvalitní pšenice přímo v Itálii, neobsahují vejce, a jsou tak vhodné i pro vegany. Hotové rajčatové a smetanové omáčky jsou inspirované Itálií, ale chuťově uzpůsobené preferencím českého spotřebitele.

„U omáček klademe velký důraz na jejich kvalitu, omáčky od Vitana Prima Cucina proto obsahují drcená rajčata namísto rajčatového pyré,“ říká Petra Žuffová, produktová manažerka společnosti Orkla Foods Česko a Slovensko. „Nové těstoviny Vitana Prima Cucina pocházejí z italské rodinné firmy s tradicí od roku 1947, která pro jejich výrobu používá kvalitní tvrdou pšenici Trinicum durum,“ dodává Žuffová.

V rámci kampaně bude na léto v televizi nasazen reklamní spot. Produkt bude podpořen také in-store komunikací, online komunikací a speciálním promem o hodnotné ceny.

Produktová řada Vitana Prima Cucina zahrnuje:

  • 6 druhů těstovin Vitana Prima Cucina – Macaroni, Farfalle, Fusilli, Penne, Spaghetti, Stortini

  • 5 druhů rajčatových omáček Vitana Prima Cucina – Arrabiata, Olive & Basilico, Napoletana, Bolognese, Basilico

  • 2 druhy smetanových omáček Vitana Prima Cucina – Carbonara, 4 Formaggi

Zdroj informací

VITANA, a.s. a NejBusiness.cz

Datum

5. července 2021

Fotogalerie

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.9274 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál