Program SafeBoard od Kaspersky rozšiřuje počet placených stáží pro mladé talenty z Evropy, včetně Prahy

Program SafeBoard od Kaspersky rozšiřuje počet placených stáží pro mladé talenty z Evropy, včetně Prahy

Oblíbený program stáží SafeBoard od bezpečnostní společnosti Kaspersky posiluje o několik volných pozic v Evropě a asijsko-pacifickém regionu, včetně Prahy. Stáže jsou plně placené a trvají šest až dvanáct měsíců. Program pomáhá rozvoji talentu mladých lidí a poskytuje jim různé příležitosti pro jejich kariérní růst. Kybernetická bezpečnost je jedním z nejatraktivnějších oborů a program SafeBoard, který společnost Kaspersky zavedla před několika lety, představuje skvělý odrazový můstek pro nastartování kariéry v tomto oboru. Zvláště pak nyní, kdy se mnoho mladých lidí potýká kvůli pandemii Covid-19 s nejistotou na trhu práce.

Prostřednictvím programu SafeBoardGlobal si mohou uchazeči vybírat z řady technických i netechnických pozic v široké škále pracovních funkcí, včetně prodeje přes obchodní kanály, firemní komunikace, digitálního marketingu, IT, marketingu, předprodeje, prodejních operací a technické podpory. Ideálními kandidáty pro tyto stáže jsou především technologičtí nadšenci, program SafeBoard je ale otevřen všem současným studentům bakalářského nebo magisterského studia nebo čerstvým absolventům – bez ohledu na jejich původ nebo pohlaví.

Stáže nejen v Evropě, ale také v Singapuru

"Vzhledem k dobře zdokumentovanému nedostatku kvalifikovaných pracovníků nebyla nikdy lepší doba pro zahájení kariéry v oblasti kybernetické bezpečnosti. Společnost Kaspersky má dobré předpoklady k tomu, aby poskytla nejchytřejším mladým mozkům v Evropě a v regionu APAC cenné zkušenosti v odvětví, které se neustále vyvíjí a je klíčovou součástí pomoci firmám i jednotlivcům, aby mohli nadále plně využívat výhod digitálních technologií," říká Marina Alekseeva, ředitelka lidských zdrojů společnosti Kaspersky.

Společnost Kaspersky nabízí účast v programu SafeBoard ve své centrále spolu se stážemi pro studenty v dalších regionech již šest let. Letos je to však poprvé, kdy byl program stáží SafeBoard plně rozšířen i do poboček společnosti Kaspersky v Londýně, Miláně, Paříži, Praze, Singapuru a Utrechtu. Díky úzké spolupráci s místními týmy se stážisté budou moci učit a rozvíjet jak po osobní, tak po profesní stránce.

"Stáž SafeBoard poskytuje znalosti a dovednosti, které se nedají naučit pouze z knih. Stážisté se učí jednak přímo při práci, jednak prostřednictvím stálé zpětné vazby od svého mentora. Navíc se mohou účastnit přednášek a workshopů se světovými špičkami v oboru," dodává Denis Barinov, vedoucí Kaspersky Academy. "Stáž ve společnosti Kaspersky je příležitostí, jak nastartovat svoji kariéru ve vzrušujícím světě kybernetické bezpečnosti díky práci pro největší soukromou globální společnost v oblasti kybernetické bezpečnosti, a to ještě před ukončením studia."

Jak se přihlásit do programu SafeBoard?

Příjem přihlášek na stáže SafeBoard byl již zahájen. Po krátkém předběžném výběru budou potenciální kandidáti pozváni na on-line hackathon pořádaný společností Kaspersky na konci června, kde absolvují test zaměřený na týmovou práci a sociální dovednosti a také prokáží své znalosti při práci na konkrétních případech. Úspěšní stážisté pak budou vyhlášeni 16. července 2021.

Současní studenti bakalářského a magisterského studia, kteří mají zájem o stáž ve společnosti Kaspersky, se mohou přihlásit na safeboard.kaspersky.com.

Kaspersky

Kaspersky je globální společnost zaměřená na kybernetickou bezpečnost, která vznikla v roce 1997. Odborné znalosti společnosti Kaspersky v oblasti bezpečnostních hrozeb a zabezpečení se neustále transformují do inovativních bezpečnostních řešení a služeb na ochranu firem, kritické infrastruktury, vlád a dalších uživatelů po celém světě. Komplexní portfolio zabezpečení, jejž tato společnost nabízí, zahrnuje špičkovou ochranu koncových bodů a řadu specializovaných bezpečnostních řešení a služeb, jež pomáhají čelit sofistikovaným digitálním hrozbám, jakkoli se neustále proměňují. Technologie společnosti Kaspersky chrání víc než 400 milionů uživatelů a 240 000 firemním klientům přináší ochranu všeho, co je pro ně v digitální oblasti nejcennější.

Zdroj informací

Kaspersky a NejBusiness.cz

Datum

2. července 2021

Fotogalerie

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.851 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál