ČSOB Autopůjčka nyní s bonusem 1500 korun na tankování

ČSOB Autopůjčka nyní s bonusem 1500 korun na tankování

Zájemci o nový či zánovní vůz pro přicházející léto mohou využít akční nabídky financování na pobočkách a v digitálních kanálech ČSOB. Každý, kdo si sjedná prostřednictvím ČSOB do začátku letních prázdnin ČSOB Autopůjčku a naplní podmínky časově omezené akce, získá k ní palivovou kartu CCS v hodnotě 1500 Kč. Akce je určena spotřebitelům a fyzickým osobám podnikatelům.

„Klient, který do začátku letních prázdnin požádá o poskytnutí Autopůjčky v distribuční síti naší mateřské banky ČSOB, dojde k jejímu schválení a načerpání nejpozději do 31. 7. 2021, získá spolu s ní palivovou kartu CCS v hodnotě 1500 Kč.“ upřesňuje atraktivitu akce Josef Vajsejtl, generální ředitel ČSOB Leasing.

Autopůjčka od ČSOB je určena pro nákup nových i ojetých vozů až do částky 2,5 milionů korun a klient si může zvolit délku trvání smlouvy od 2 do 7 let. Součástí Autopůjčky je i balíček povinného a havarijního autopojištění ve splátkách sestavený na míru klientovi dle jeho profilu a představy. ČSOB má pro klienty i ekologicky odpovědné řešení, a to v podobě Zelené Autopůjčky na financování nákupu elektromobilu, plug-in hybrid nebo vozidla s vodíkovým pohonem.

 

 

Zdroj informací

Československá obchodní banka, a. s. a NejBusiness.cz

Datum

20. června 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 2.3944 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál