Central Group zahajuje prodej v komorním projektu Viladomy Letňany

Central Group zahajuje prodej v komorním projektu Viladomy Letňany

Největší český rezidenční stavitel zařazuje do prodeje zcela nový projekt Viladomy Letňany v Praze 9. Letos jde již o třetí rezidenční projekt, který Central Group uvádí na trh. Ve třech nízkopodlažních viladomech poblíž metra C Letňany vznikne dohromady 91 bytů 1+kk až 4+kk.

 

Viladomy Letňany nabídnou klidné bydlení blízko metra i přírody

„Viladomy Letňany jsou naší čerstvou novinkou, která je po Viladomech Roudnická a Parkové čtvrti již třetím novým projektem, který tento rok dáváme do prodeje,“ říká výkonná ředitelka Central Group Michaela Tomášková. Bytové domy vyrostou v klidné části Prahy 9, která nabízí bohaté možnosti trávení volného času jak pro rodiny s dětmi, tak i pro singles a mladé páry vyznávající aktivní způsob života.

Vše na jednom místě

V těsné blízkosti projektu se nachází Lesopark Letňany, který je ideální jak pro procházky s dětmi či se psem, tak i pro různé sportovní aktivity jako je cyklistika či inline bruslení. „Kdo po práci preferuje aktivní odpočinek, má zde i mnoho dalších možností, jak trávit volný čas. Ať už je to aquacentrum, fitness klub, trampolínové centrum, surfařský simulátor nebo jediný větrný tunel v Česku,“ uvedla Tomášková.

Letňany jako velmi rychle se rozvíjející lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost i skvělou dopravní dostupnost. Na metro C a k obchodně-zábavnímu centru Letňany je to jen pět minut autobusem a je odtud rychlé spojení do centra. Výhodou je i rychlé napojení na Pražský okruh a dálnice D8, D10 a D11. V blízkosti se nachází řada škol a školek, zdravotnických zařízení, supermarketů, služeb, restaurací a kaváren.

Zeleň jako přírodní klimatizace

Ve třech atraktivních nízkopodlažních viladomech vznikne celkem 91 bytů s promyšlenými a efektivními dispozicemi 1+kk až 4+kk. Ty jsou navrženy ve vysokém standardu, ve kterém nechybí designové koupelny a u vybraných jednotek klimatizace a rekuperace pro komfortní a zdravé prostředí uvnitř bytu.

Viladomy budou mít zelené střechy a byty velké předzahrádky, prostorné balkony i další venkovní prostory, které jsou u klientů v poslední době velmi žádané. „Zeleň u nových projektů hraje nepostradatelnou roli i jako přírodní klimatizace. Dokáže ochladit až o několik stupňů Celsia,“ připomíná Tomášková. Vznikne zde také meditační louka s lavičkami a herními prvky pro zabavení dětí.

Výstavba začne už na jaře příštího roku a první noví obyvatelé by se mohli začít stěhovat na podzim roku 2023.

Zdroj informací

CENTRAL GROUP a.s. a NejBusiness.cz

Datum

14. června 2021

Fotogalerie

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Doporučujeme

Zajímavosti a tiskové zprávy

11. června 2025

SÚIP: V roce 2024 provedl bezmála 19 000 kontrol a udělil pokuty za téměř 470 miliónů

Celkem 18 969 provedených kontrol, 5 595 udělených pokut v celkové výši 468 994 500 korun, ale i 1 934...

6. června 2025

První vysokorychlostní trať v ČR „Moravská brána“ je blíže realizaci

První vysokorychlostní trať v České republice uspěla v procesu posouzení vlivů na životní prostředí (EIA)...

4. června 2025

Firmy v železničním průmyslu nabízejí stovky pracovních míst pro letošní absolventy technicky zaměřených středních škol

Členské firmy Asociace podniků českého železničního průmyslu - ACRI letos nabízejí stovky pracovních míst,...

16. května 2025

Samsung přebírá špičkového globálního výrobce HVAC zařízení FläktGroup

Společnost Samsung Electronics oznámila, že uzavřela dohodu o převzetí veškerých akcií skupiny FläktGroup,...

27. dubna 2025

SGEF reportuje 36% nárůst financování strojů a technologických zařízení

Société Générale Equipment Finance (SGEF), tuzemský lídr nebankovního financování firem a člen Skupiny...

25. dubna 2025

Flexibilních kanceláří v Česku už je přes 172 500 metrů čtverečních. A bude jich více i v regionech

Flexibilní kanceláře v Česku zažívají rekordní růst. Po utlumení poptávky během pandemie sledujeme výrazné...

22. dubna 2025

IROP v roce 2024: 2 409 podpořených projektů a investice za 26,5 miliardy korun

Integrovaný regionální operační program (IROP) v roce 2024 významně podpořil rozvoj regionů napříč všemi...

17. dubna 2025

Inspekce práce v loňském roce při kontrolách odhalila téměř 2 tisíce nelegálně pracujících osob

V uplynulém roce 2024 bylo při kontrolách Státního úřadu inspekce práce odhaleno téměř 2 tisíce nelegálně...

9. dubna 2025

ABB, Smart View a Keyence otevřely studentům dveře do reálného světa robotiky na RoboVision Hackathonu

ABB, Smart View a Keyence uspořádali RoboVision Hackathon, který studentům nabídl jedinečnou možnost...

8. dubna 2025

Exportéři hledají nové trhy. Diverzifikace je klíčem ke stabilitě a odolnosti

České firmy přehodnocují své exportní strategie v reakci na geopolitický vývoj, regulatorní změny a...

Reklama

Page generated in 1.6988 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál