Volkswagen Financial Services podpořil péči o seniory

Volkswagen Financial Services podpořil péči o seniory

Volkswagen Financial Services dlouhodobě podporuje neziskovou organizaci Sue Ryder, která se věnuje péči o ty nejzranitelnější – o seniory. Poskytuje jim poradenství, osobní asistenci, pobytovou péči a paliativní péči. Na jaře letošního roku uspořádal Sue Ryder sbírku na financování svých aktivit neotřelou formou prodeje virtuálních zájezdů. Volkswagen Financial Services přidal ke každému individuálnímu daru 50 % navíc.

„Vážíme si úsilí, které každý den vyvíjí v Sue Ryder pro důstojné stárnutí seniorů, a proto jsme v rámci dlouhodobého partnerství podpořili jarní sbírku, kterou se rozhodli uspořádat. Projekt nás oslovil netradiční formou prodeje virtuálních zájezdů, což má v aktuální situaci, kdy nám všem chybí cestování, své opodstatnění. Naše společnost finančně podpořila sbírku navýšením každého individuálního daru o 50 %,“ říká Vratislav Strašil, jednatel společnosti Volkswagen Financial Services.

Koupí virtuálního výletu mohli dárci podpořit péči o seniory na jejich poslední životní cestě. Do modrého vozu, který „jel“ směrem Čechy, Káhira nebo Rimini, si dárci koupili virtuální jízdenky za 237 646 Kč. Společnost Volkswagen Financial Services přidala ke každému individuálnímu daru 50 % navíc. Celková výše pomoci pro ty nejkřehčí seniory tak byla i díky daru Volkswagen Financial Services 356 469 Kč!

Koupí zájezdu s „CK Sue Ryder“ dárci podpořili konkrétní aktivity. Například koupě „zájezdu do Káhiry“ zajistila finance na poradenství pro 128 seniorů, „dobrodružství na Rimini“ rehabilitaci pro 250 klientů nebo „výlet po Čechách“ přinesl 125 hodin pomoci seniorům doma.

„Dárci koupí virtuálního výletu pomohli seniorům a jejich blízkým získat pomoc na cestě, kterou právě procházejí. Darovali odbornou radu, osobní asistenci doma, pobytovou službu v domově pro seniory nebo doprovázení v samotném závěru života,“ říká Matěj Lejsal, ředitel neziskové organizace Sue Ryder. A dodává: „Za celý Sue Ryder děkuji Volkswagen Financial Services za dlouhodobou podporu. Jen díky podpoře dárců můžeme být obhájcem dlouhodobé péče v České republice a konkrétní, metodickou a systematickou prací můžeme měnit podmínky pro důstojné stárnutí nás všech.“

Volkswagen Financial Services

Volkswagen Financial Services je přední finanční společností, specializující se na podporu prodeje dealerské sítě značek Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA, Porsche, Ducati, ojetých automobilů všech značek a prémiových značek Bentley a Lamborghini. Nabízí produkty v oblasti úvěru, operativního leasingu, pojištění a dalších služeb mobility soukromým osobám, podnikatelům i firmám, a to jak pro koncernové vozy – tzv. značkové financování –, tak i pro ostatní vozy na trhu. Volkswagen Financial Services je obchodní divizí skupiny Volkswagen AG, která zahrnuje společnosti Volkswagen Financial Services AG spolu s přidruženými společnostmi, Volkswagen Bank GmbH, Porsche Financial Services a finančními společnostmi v USA, Kanadě a Španělsku, které patří přímo nebo nepřímo společnosti Volkswagen AG – s výjimkou finančních služeb značky Scania a Porsche Holding Salzburg.

Společnost je zastoupena ve 48 zemích, které disponují portfoliem více než 20,3 milionů smluv a zaměstnávají 16 267 pracovníků. Celková aktiva společnosti jsou ve výši přibližně 207,6 miliardy eur a provozní výsledek činí 2,6 miliardy eur. Od svého vzniku v roce 1992 je společnost jedničkou na českém trhu ve financování osobních a užitkových vozů a zaujímá rovněž první místo v operativním leasingu.

Zdroj informací

Volkswagen Financial Services a NejBusiness.cz

Datum

7. června 2021

Fotogalerie

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 2.5441 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál