Konektor hlásí nové klienty. Vybraly si ho Spontex a NUK

Konektor hlásí nové klienty. Vybraly si ho Spontex a NUK

Konektor hlásí nové klienty. Pro značky Spontex a NUK bude zajišťovat správu sociálních sítí i spolupráci s influencery.

Značka úklidových pomocníků Spontex a značka kojeneckého zboží NUK si pro pomoc s komunikací vybraly agentury Konektor Social a The Hive.

„Konektor jsme zvolili mimo jiné kvůli jeho schopnosti vytvářet integrované kampaně. Agentury nám budou trvale pomáhat s komunikací na sociálních sítích, kterou navíc příležitostně podpoříme spoluprací s influencery. Právě v této oblasti už máme společné zkušenosti díky loňské úspěšné kampani značky NUK na podporu pitného režimu dětí,“ popsala Jarmila Jeřábková, Brand Activation and Trade Marketing Manager, která se o obě značky stará.

Lovebrand

„Značka NUK je už nyní lovebrandem. Tuto pozici chceme posilovat a mimo jiné prohloubit zmíněnou spolupráci s influencery. Pro značku budeme například hledat ambasadorku maminku, která postupem času představí široký rozsah produktů – od miminek až po batolata,“ popsal Patrik Rychlý z agentury The Hive.

U značky Spontex mají agentury Konektor Place za cíl zaměřit se na komunikaci snadnějšího, efektivního a ekologického úklidu, díky kterému můžete více času věnovat důležitějším částem svého života. “Díky celkovému oživení feedu a přesnému cílení reklamy chceme nejen zvednout počet fanoušků, ale zároveň je aktivně zapojit a vytvořit z FB stránky živou síť pro diskuzi mezi všemi příznivci snadného i ekologického úklidu,” dodala Aneta Horáková z agentury Konektor Social.

Konektor Place

Konektor Place je místo, kde se tvoří úspěšné integrované komunikační kampaně. Zahrnuje agentury PR.Konektor, Konektor Social, Konektor, The Hive a The Ship. Stavíme na kreativním přístupu, proaktivitě a hlavně spolupráci a integraci jeho jednotlivých částí. Právě díky tomuto přístupu se nám daří pokrýt všechny typy médií. Jsme aktivním členem nejvýznamnějších oborových asociací a mezinárodní sítě nezávislých agentur Eurocom Worldwide. Pravidelně také získáváme ocenění v tuzemských i zahraničních soutěžích.

Zdroj informací

Konektor Place a NejBusiness.cz

Datum

3. června 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 2.1695 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál