Zeitraum expanduje. Otevírá servisované apartmány přímo u Václavského náměstí a zavádí novou značku

Zeitraum expanduje. Otevírá servisované apartmány přímo u Václavského náměstí a zavádí novou značku

Společnost Zeitraum, renomovaný specialista na ubytování pro studenty se sítí soukromých kampusů v Praze, rozšiřuje své pole působnosti o další segment. Nově se zaměří na servisované ubytování pro jednotlivce i korporátní klienty, kterým nabídne zázemí hotelového typu v moderně vybavených pokojích a apartmánech v centru Prahy přímo u Václavského náměstí. Pod značkou Zeitraum Apartments aktuálně zahajuje provoz domu ꞌFranz by Zeitraumꞌ v Opletalově 41, který se stane prvním projektem nové nadnárodní značky Zeitraum Apartments. Ta se zaměří právě na servisované ubytování v regionu střední a východní Evropy, zatímco Zeitraum Student Housing se bude i nadále věnovat bydlení převážně pro studenty.

„V naší metropoli již delší dobu evidujeme zájem o stylové a plně vybavené apartmány pro krátkodobé až střednědobé ubytování s doplňkovými službami. Poptávku tvoří především náročnější turisté ze zahraničí, expati, ale i velké korporace, které potřebují ubytovat své zaměstnance vyslané na dlouhodobé pracovní pobyty. Náš nový produkt, který je na českém trhu poměrně unikátní, jim v tomto směru vychází maximálně vstříc. Klienti budou moci přijet jen na pár dní, anebo zde strávit několik měsíců i rok. Výhoda tohoto konceptu oproti klasickým hotelům spočívá především v kompletním vybavení apartmánů, a to včetně kuchyně pro přípravu domácích pokrmů. Zásadní rozdíl je i v ceně. Zatímco u dlouhodobého pobytu v hotelu byste se nedoplatili, u nás nabízíme srovnatelný standard za přijatelné ceny,“ komentuje Zdena Noack, Managing Director ve společnosti Zeitraum, a dodává: „V porovnání s byty k pronájmu je naším hlavním přínosem flexibilita. Dlouhodobým nájemcům odpadne nutnost převádět energie, skládat kauci pronajímateli či se dopředu zavazovat ke konkrétní délce pronájmu. Ke každému zájemci navíc přistupujeme individuálně a snažíme se pro něj vybrat takový apartmán, který nejlépe vyhoví jeho požadavkům.“

Václavské náměstí, v jehož blízkosti se nový dům Franz by Zeitraum nachází, je centrem společenského a obchodního dění v Praze. Budova nese název po slavném česko-rakouském prozaikovi, dramatikovi a básníkovi Franzi Werfelovi, který zde žil v letech 1903 - 1912. V nabídce je celkem 53 ubytovacích jednotek s kapacitou pro 2 až 4 osoby. Na výběr jsou jak menší pokoje připomínající dispozičním řešením garsoniéry, tak i větší apartmány se samostatnou ložnicí.

Vzdušné apartmány s vysokými stropy jsou navrženy v neutrálních tónech se zajímavými akcenty, které dodávají celému interiéru lehkost, eleganci a zároveň potřebný rámec pro dotvoření útulného domova v případě dlouhodobých pronájmů. Všechny místnosti se nesou v moderním duchu, přičemž nechybí vybavení základním nábytkem (skříně, dostatečně velký pracovní stůl, postele s kvalitními matracemi), podlahové vytápění, klimatizace, plně zařízená kuchyň včetně mikrovlnné trouby a myčky na nádobí, koupelna se sprchovým koutem, chytrá televize se satelitním přijímačem a neomezené Wi-Fi připojení. Pohodlný a bezpečný vstup do bytů či apartmánů zajišťují čipové karty.

Rezervace krátkodobého ubytování i dlouhodobých nájmů probíhá prostřednictvím online rezervačního systému. Poskytovaný servis mj. zahrnuje nepřetržité služby recepce, pravidelnou výměnu ložního prádla, úklid a celkovou údržbu apartmánů. Pro praní/čištění lze využít služeb centrální prádelny s vysoce výkonnými pračkami.

Zdena Noack na závěr dodává: „Dům v Opletalově ulici je jen začátek naší rozsáhlé expanze. Již brzy otevřeme druhý podobný projekt v Praze 1, a další chystáme ve Varšavě a Krakově, kde také působíme. Naše očekávání od trhu jsou vysoká a ani koronakrize na nich nic nezměnila.“

Zeitraum s.r.o.

Zeitraum Apartments a Zeitraum Student Housing jsou dceřinými společnostmi Zeitgeist Asset Management, která se zabývá developerskou činností a správou nemovitostí pro soukromé investory v České republice, Polsku, Maďarsku a Německu. Zeitgeist v současnosti spravuje aktiva v hodnotě 682 mil. EUR.

Zeitraum Student Housing nabízí ubytovací kapacity pro studenty a mladé profesionály ve čtyřech rezidenčních budovách v Praze 3, 7 a 10. Zeitraum Apartments poskytuje servisované ubytování pro jednotlivce i korporátní klienty v moderně vybavených pokojích a apartmánech v centru Prahy přímo u Václavského náměstí.

Zdroj informací

Zeitraum s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

26. května 2021

Fotogalerie

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Doporučujeme

Zajímavosti a tiskové zprávy

5. července 2024

Výroba vozidel v Česku nadále roste

V České republice bylo v prvních pěti měsících vyrobeno 651 935 osobních vozidel. To je téměř o 10 % víc...

30. června 2024

Největší fotovoltaický střešní projekt v Česku: V CTParku Bor na Plzeňku

Přední evropská developerská společnost CTP vybudovala bez využití finanční dotace dosud nejrozsáhlejší...

13. června 2024

Skanska uvádí na trh novou lokalitu, Habitat Malešice nabídne multifázový projekt s více než 1 000 byty

Skanska představuje svůj doposud největší rezidenční projekt s názvem Habitat a spouští prodej první...

24. května 2024

NOBO AUTOMOTIVE bude vyrábět sedladla pro BMW v GARBE PARKU České Budějovice

Společnost GARBE, specialista na logistické a průmyslové nemovitosti ve střední a východní Evropě,...

20. května 2024

Bonami expanduje do Itálie

onami, prodejce nábytku dekorací a vybavení do domácnosti, se rozšiřuje na další trh, tentokrát do Itálie....

10. května 2024

Investiční fond Vetfund otevírá nejmodernější veterinární kliniku v ČR

V Praze na Palmovce zahájila od května svou činnost nejmodernější veterinární klinika v České republice....

2. května 2024

VDT Technology dokončila projekt digitálního dvojčete úpravny vody

VDT Technology, vývojář digitálních aplikací pro vodárenský průmysl, dokončil spolu s partnery inovativní...

23. dubna 2024

Klimatická neutralita ve stavebnictví. STRABAG chce dosáhnout zdánlivě nemožného do roku 2040

Odvětví stavebnictví patří s podílem téměř 38 % na celosvětových emisích k největším znečišťovatelům...

17. dubna 2024

Bonett pod vlastní značkou otevírá první dvě CNG stanice na Slovensku

Přední český dodavatel alternativních pohonných hmot Bonett vstupuje se svojí značkou na slovenský trh....

12. dubna 2024

ČEPRO spouští prodej nového paliva se 100% obsahem HVO

Společnost ČEPRO od dubna pro své velkoobchodní zákazníky nabízí nové palivo s obchodním označením HVO...

Reklama

Page generated in 1.5712 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál