realme uvede nový smartphone s procesorem Snapdragon 778G 5G

realme uvede nový smartphone s procesorem Snapdragon 778G 5G

realme, nejrychleji rostoucí značka smartphonů na světě, brzy uvede na trh chytrý telefon s novým procesorem Snapdragon 778G 5G.

„realme úzce spolupracuje se společností Qualcomm a uvedlo již na trh řadu úspěšných produktů vybavených procesory tohoto výrobce. Mobilní platforma Snapdragon 778G 5G má vynikající výkon a podporuje pokročilé herní funkce. Nový smartphone realme bude jedním z prvních zařízení na světě vybavených právě mobilní platformou 778 5G. I nadále budeme zákazníkům přinášet skvělé zážitky a ty neoblíbenější 5G telefony pro mladé,“ říká CEO realme v Evropě Madhav Sheth.

Dlouhodobá spolupráce realme a Qualcomm přináší uživatelům ty nejnovější technologie. Začátkem letošního roku představil výrobce telefonů realme GT, jeden z prvních smartphonů, který je vybavený platformou SDM888. Aktuálně pracuje realme se společností Qualcomm na nových zařízeních s kódovým označením „Quicksilver“.

Mobilní platforma Snapdragon 778G 5G je 6nm čip s procesorem Qualcomm Kryo 670. Může dosáhnout 40% zlepšení výkonu a velmi efektivně využívá energii. Rychlost vykreslování grafické karty Adreno 642L GPU je přibližně o 40 % vyšší než u předchozí generace. Společně se speciálním režimem GT a novým chladicím systémem se zákazníci mohou u nového realme těšit na výkon, který je skutečně posune dopředu.

realme

realme je značka, která se specializuje na poskytování kvalitních technologických produktů a služeb pod inspirativním heslem Dare to Leap. Produkty realme chtějí povzbudit mladé lidí ke ‘Skoku vpřed’ ve využívání nejnovějších technologií a designu. realme působí na 61 trhů po celém světě včetně Číny, jihovýchodní Asie, jižní Asie, Evropy, Ruska, Austrálie, Středního východu a Afriky a má globální základnu s více než 50 miliony uživatelů. Za 12 měsíců od vstupu na český trh se vypracoval do TOP 4 nejdodávanějších značek a dle dat výzkumné společnosti Canalys vykázal ohromující meziroční nárůst o 4104 procent.

Zdroj informací

realme a NejBusiness.cz

Datum

22. května 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 2.2844 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál