Peugeot Emotion Day se vrátí 1. června

Peugeot Emotion Day se vrátí 1. června

Dne 1. června 2021 se po roční pauze vrací Peugeot Emotion Day. Tradiční roadshow, putující po celém Česku a představující široké veřejnosti novinky značky Peugeot, bude probíhat až do 23. července. Kromě konvenčních vozů umožní návštěvníkům vyzkoušet si i kompletní řadu plug-in hybridních a elektrických vozů. I letos se do akce Peugeot Emotion Day zapojí takřka všichni koncesionáři prodejní sítě značky Peugeot v ČR.

Poprvé v historii se roadshow značky Peugeot konala už v roce 2009. Akce zaměřená na testování nejnovějších a nejžádanějších modelů značky si okamžitě získala oblibu zákazníků a její věhlas se rychle šířil. Úspěch se opakoval i v následujících letech a roadshow, nazývaná od roku 2013 „Peugeot Emotion Day“, přicházela pravidelně až do roku 2020. Loni byla šňůra poprvé přerušena, letos se ale akce opět vrací.

Letošní Peugeot Emotion Day odstartuje 1. června v pražských Letňanech. V následujících čtyřech dnech navštíví ještě další čtyři místa v metropoli, než se v neděli 6. června přesune do Mělníka a posléze i do dalších českých a moravských měst. Celkem se Peugeot Emotion Day bude konat na 37 různých místech po celé České republice. Zakončena bude 23. července v Příbrami.

Na každém z těchto míst bude pro návštěvníky připraveno k testování jedenáct vozů. Největší pozornost pravděpodobně přitáhnou tři 100% elektrické modely Peugeot e-208, e-2008 a e-Traveller, a dále pak plug-in hybridní vozy Peugeot 3008 Hybrid, 3008 Hybrid4 a 508 SW Hybrid. Řízení automobilů vybavených elektromotorem si získává stále větší zájem řidičů, kterým přináší jedinečný zážitek z tiché jízdy s nulovými emisemi CO2 a s okamžitou reaktivitou vozu. Dá se tedy očekávat, že si tuto pro mnoho řidičů novou zkušenost, účastníci akce nenechají ujít. Řadu vozidel se spalovacími motory budou na Peugeot Emotion Day zastupovat Peugeot 3008 PureTech 180 a dva sedmimístné vozy 5008 BlueHDi 180 a Rifter Long.

Kromě atraktivních testovacích vozů budou pro návštěvníky připraveny také doprovodné akce, například jízdy na simulátoru Xseries 208 a soutěže o ceny. Zájemci o testovací jízdu s vozy Peugeot se mohou registrovat už teď na peugeotemotionday.cz.

Zdroj informací

P Automobil Import, s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

19. května 2021

Fotogalerie

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.1752 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál