Společnost Epson rozšiřuje svou řadu 76" sublimačních tiskáren

Společnost Epson rozšiřuje svou řadu 76

Po úspěšném uvedení své první 76" průmyslové tiskárny na textil v roce 2020 oznámila dnes společnost Epson rozšíření této řady o tiskárnu SC-F10000H.

Tiskárna na textil SC-F10000H zvyšuje standardy produktivity díky možnosti výběru dvou různých sad inkoustů, které zaručují nejvyšší možnou kvalitu tisku pro různorodé aplikace, od oblečení až po interiérové doplňky, propagační předměty a signmaking.

První možnou konfigurací inkoustu je sada CMYK spolu s originálním fluorescenčním růžovým a fluorescenčním žlutým inkoustem. Ta je ideální pro módní sportovní oblečení a oblečení, které vyžaduje živou a jasnou reprodukci barev. Druhou možností konfigurace je sada CMYK spolu s inkousty v odstínech Light Cyan a Light Magenta. Ta redukuje zrnitost a příliš ostré či výrazné polotóny, čímž je kvalita tisku výrazně zlepšena. To je obzvláště patrné u fotografií modré oblohy a odstínů pleti.

Slávek Gross, LFP Business Account Manager ve společnosti Epson Europe CZ & SK, k tomu říká: „Když jsme v loňském roce představili tiskárnu SC-F10000, nastavili jsme pro sektor sublimačních tiskáren nový standard. Naši zákazníci požadují rychlé provedení zakázky, stálou výkonnost, vysoce kvalitní výstup a spolehlivost. Díky nové tiskárně SC-F10000H mohou zákazníci nyní rozšířit svou nabídku produktů na lukrativní sportovní či módní oblečení nebo interiérové doplňky a signmaking.“

Mezi vlastnosti tiskárny SC-F10000H patří:

• CMYK + originální fluorescenční žlutý a fluorescenční růžový inkoust nebo CMYK + Light Cyan a Light Magenta

• Rychlost tisku až 245 m²/hod

• Tiskové hlavy PrecisionCore Micro TFP

• Technologie Epson Precision Dot (spojující tři technologie nanášení dye-sub barviva: Halftone, LUT a Micro Weave)

• Snadné založení médií (páka zakládání papíru vepředu a vzadu)

• Technologie automatického nastavení včetně vestavěné RGB kamery

• Sušicí jednotka (méně inkoustu přeneseného na rub média, eliminace vzniku skladů)

• Pokročilá automatická kontrola napnutí (Ad-ATC) pro přesné a stabilní podávání médií

• Velkoobjemové řešení zásobování inkoustem (s 10litrovými nebo 3litrovými zásobníky inkoustu s podporou funkce výměny za provozu)

• Díly vyměnitelné uživatelem

• Použitelnost systému inkoustů (snadné upevnění, stojící na podlaze, snímač obsahu odpadní nádobky)

• Systém přesného podávání papíru

• 9" dotykový LCD displej s vysoce intuitivním ovládáním

• Podpora EMX profilů pro zajištění přesného a konzistentního tisku

Společnost Epson je výrobcem všech součástí tiskárny SC‑F10000H, včetně tiskových hlav, inkoustů, firmwaru i softwaru, což umožňuje zajistit stálou kvalitu a spolehlivost tisku.

Tiskárna SC-F10000H bude k dispozici od července 2021.

Epson

Společnost Epson je globálním technologickým lídrem, který propojuje lidi, věci a informace pomocí nebývale efektivních, kompaktních a precizních technologií. Společnost se soustředí na to, aby přinášela inovace a překonala očekávání zákazníků v oblasti inkoustového tisku, vizuální komunikace, přenosné elektroniky a robotiky. Epson je hrdý na to, že pomáhá spoluvytvářet udržitelnou společnost, a rovněž na své dlouhodobé snahy o naplnění Cílů udržitelného rozvoje OSN.

Globální korporace Epson Group vedená společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku dosahuje ročních prodejů v hodnotě přesahující 1 miliardu JPY.

Zdroj informací

Epson a NejBusiness.cz

Datum

14. května 2021

Fotogalerie

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.7713 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál