Slavia pojišťovna rozšiřuje pojištění pro živnostníky a malé firmy o IT asistenční službu

Slavia pojišťovna rozšiřuje pojištění pro živnostníky a malé firmy o IT asistenční službu

Živnostníci přesunují stále více činností svého podnikání do online prostředí. Slavia pojišťovna rozšiřuje nabídku pojištění podnikání o „ajťáka“ na telefonu.

Bez chytrých technologií a internetu se dnes neobejde již žádná firma. Stále více činností přesouvají živnostníci do online prostředí, a to nejen z důvodu pandemie Covid-19. Počátkem letošního roku Slavia pojišťovna přidala ke každému pojištění občanského majetku unikátní IT a elektro asistenční službu. Nově nabízí tuto službu, která by se dala stručně charakterizovat jako „ajťák“ na telefonu, i českým živnostníkům a drobným podnikatelům.

IT asistence, která je součástí produktu pojištění Živnostník a je k dispozici dvou variantách. Základní varianta je jako součást pojištění zdarma, v rozšířenější variantě IT Premium pak služba prakticky poskytuje firmě externího IT pracovníka.

Slavia pojišťovna spolupracuje s Asociací malých a středních podnikatelů, díky čemuž produkt Živnostník lépe odráží jejich skutečné potřeby. Přináší možnost pojistit si movitý i nemovitý majetek proti široké škále rizik. Mezi ně patří nepředvídatelné živelné pohromy, škody vzniklé vandalismem, případně krádeží nebo také odpovědnost za vzniklou újmu. Lze navíc uzavřít až na pět činností, které má klient uvedené ve svém živnostenském listě, a to ve třech variantách s rozličným počtem připojištění a výší limitů plnění. Drobní podnikatelé si pak k tomu mohou vybrat, zda jim postačí základní varianta IT asistence, která je pro ně zcela zdarma, nebo se rozhodnou pro rozšířenější variantu IT Premium.

Zdroj informací

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR a NejBusiness.cz

Datum

28. dubna 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.1774 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál