Komerční banka s KB Pojišťovnou přinášejí další zajištěný fond Protective 12

Komerční banka s KB Pojišťovnou přinášejí další zajištěný fond Protective 12

Komerční banka s KB Pojišťovnou vycházejí vstříc zájmu o investiční životní pojištění a otevírají nový zajištěný fond Protective 12. Správce fondu, společnost Société Générale, nabízí garanci návratnosti 97 % investovaných prostředků s potenciálem výnosu po šesti letech až do výše 39 %. Fond láká konzervativní investory na investice především do infrastruktury. Upisovací období pro nové i stávající klienty potrvá od 26. dubna až do 23. července 2021.

Zájem o investiční produkty v posledním roce roste, současně ale stoupá nejistota kolem trhů. „Češi jsou konzervativními investory, potřebují jistotu. Vlivem pandemické situace zároveň pociťují potřebu zabezpečit své blízké pro případ nenadálé události. Investiční životní pojištění se zajištěným fondem je pro ně ideální cestou,“ uvádí Zdeněk Doboš, člen představenstva pojišťovny. A jeho slova potvrzuje zájem o předchozí garantovaný fond Protective 11, který během pouhých tří měsíců získal 1,3 miliardy Kč.

Nový fond Protective 12 je tak pro svou kombinaci garantované návratnosti 97 % vložených financích a vysokého zhodnocení až 39 % vhodný právě pro konzervativní investory. Investice bude realizovat především v oblasti infrastruktury.

„Infrastruktura společně s realitami tvoří 14 % světového HDP. Navíc roste nejen objem investic do infrastruktury, ale i důraz na její nové oblasti, které zahrnují například 5G sítě, datová centra i umělou inteligenci. Odhaduje se, že pro dosažení globálního růstu bude nutné zvýšit investice do infrastruktury o 3,7 trilionu USD ročně až do roku 2035. To je obrovský investiční potenciál,“ doplňuje Zdeněk Doboš.

Zajištěný fond Protective 12 je nabízen v rámci investičního životního pojištění Vital Invest novým i stávajícím klientům. Upisovací období končí 23. července 2021, splatnost fondu je v roce 2027.

Zdroj informací

Komerční banka, a.s. a NejBusiness.cz

Datum

27. dubna 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.8461 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál