Viewsonic představil nové monitory pro práci odkudkoliv

Viewsonic představil nové monitory pro práci odkudkoliv

ViewSonic, přední světový dodavatel vizuálních řešení, představil řadu monitorů podporující vzrůstající trend práce odkudkoliv. Práce doma nebo na cestách se stává normou a plně vybavené monitory ji výrazně napomáhají optimalizovat. ViewSonic nabízí rozmanité portfolio nových produktů, které zvyšují efektivitu a flexibilitu práce. Monitory VG2440V a VG2740V disponují vysoce kvalitní integrovanou webkamerou, širokoúhlý monitor VG3456 umožňuje nabíjení pomocí USB-C a klíčovou vlastností modelu VA1655 je všestranná přenositelnost.

„Jak vznikají flexibilnější modely práce na dálku, lidé potřebují rozmanitější vizuální řešení. Abychom na tento trend reagovali, museli jsme jednat rychle a aktivně jsme rozšířili naše řady monitorů VG a VA určené pro podnikové a domácí kanceláře,“ uvádí Oscar Lin, ředitel Monitor Business Unit ve ViewSonicu. „Profesionálové z různých oblastí mohou v naší komplexní produktové řadě snadno najít druhý monitor, který uspokojí jejich potřeby a pomůže jim vybudovat vysoce efektivní pracovní prostředí, ať už jsou kdekoliv.“

Výjimečně kvalitní videokonference prostřednictvím vestavěné webkamery

Pracovní konference nebo mítink z domu se významně liší od těch vedených v plně vybavené konferenční místnosti. ViewSonic se na tuto problematiku zaměřil a přináší 24palcový VG2440V a 27palcový VG2740V Full HD monitor se zabudovanou webkamerou. Oba poskytují vynikající obraz, vysoce kvalitní možnost živého vysílání a bezchybný zvuk prostřednictvím integrovaného mikrofonu a reproduktoru. Díky ergonomickému stojanu je možné nastavit webkameru přímo na úroveň očí uživatele, což výrazně zlepšuje celkový zážitek z videokonferencí.

Širokoúhlý obraz 21:9 pro multitasking a nabíjení pomocí USB-C

Širokoúhlý monitor ViewSonic VG3456 v poměru 21:9 nabízí WQHD rozlišení a úhlopříčku 34". Po instalaci softwaru vDisplay Manager mohou uživatelé obrazovku rozdělit do několika oken a automatický spouštět aplikace, aby maximalizovali možnost multitaskingu. Integrovaná nabíjecí stanice s konektorem USB-C podporuje také ethernetové připojení, díky čemuž je možné monitor použít jako rozbočovač, který poskytuje 90W nabíjení, přenos dat, připojení k internetu, videu, audiu a dalším periferním zařízením, zefektivňuje tak práci v domácím prostředí a zlepšuje produktivitu.

Z místa na místo s přenosným monitorem lehkým jako pírko

Řadu přenosných monitorů TD1655 a VG1655 ViewSonic rozšíří o nový ultralehký přírůstek VA1655. Pyšní se váhou pouze 0,71 kilogramu, což usnadňuje jeho přenášení i instalaci. Nechybí ani vestavěný zadní stojan a otočný displej, který uživatelům umožňuje nastavit úhel pohledu a orientovat obrazovku podle své potřeby, na výšku i na šířku. Jde o ideální volbu pro ty, kteří pracují z domova, ale ocení flexibilní pracovní prostředí, i když jsou na cestách.

Dostupnost

Q2 2021

  • VG2440V
  • VG2740V
  • VG3456

Q3 2021

  • VA1655

ViewSonic

Společnost ViewSonic byla založena v Kalifornii, je předním celosvětovým dodavatelem vizuálních řešení a má zastoupení ve více než 100 zemích po celém světě. Jako inovativní a vizionářská společnost se ViewSonic snaží přinášet komplexní hardwarová a softwarová řešení, mezi něž patří monitory, projektory, digital signage, interaktivní displeje ViewBoard a softwarový ekosystém myViewBoard. Díky více než třiceti letům odborných zkušeností s vizuálními displeji má ViewSonic vynikající pozici, aby mohla přinášet inovativní a spolehlivá řešení pro výuku, podniky, spotřebitele a profesionální trh. Pomáhá tím zákazníkům, aby skutečně „viděli rozdíl“.

Zdroj informací

ViewSonic a NejBusiness.cz

Datum

20. dubna 2021

Fotogalerie

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 2.633 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál