Podnikatelská půjčka je rychlým řešením bez zvědavých otázek

Podnikatelská půjčka je rychlým řešením bez zvědavých otázek

Stačí jen chvilka a všechno je dohodnuto, nemusíte podstupovat osobní konzultaci na pobočkách a ztrácet tak drahocenný čas, který byste mohli věnovat rozvoji svého podnikání. Pokud máte výdaje, se kterými jste nepočítali, není důvod k vráskám nebo bezesným nocím.
Vyřešte takový problém ještě během dneška! Formulář je možné vyplnit kdykoliv, takže se rozhodně nemusíte omezovat na obvyklou pracovní dobu. Vzpomenout si můžete klidně o půlnoci, vyplnění je pak otázkou několika málo minut.


Připraveno bude až dvacet tisíc korun

Pestrá paleta možností, ze kterých si snadno vybere každý OSVČ. Podnikatelská půjčka může mít řadu různých podob, její základní parametry jsou nastaveny tak, aby si mohl vybrat nejen zájemce o menší hotovost, ale také ten, kdo potřebuje větší investici. Peníze už do deseti minut po schválení, tedy bez dlouhého čekání na nějaké vyjádření. Je jasné, že finanční injekci potřebujete co nejdříve. A o kolik tisícovek si touto formou vlastně můžete požádat?

  • 5 000 Kč je nejnižší možná suma, o které lze jednat. Stačí na zaplacení základních složenek?
  • 20 000 Kč je naproti tomu nejvyšší možnou částkou. Použít ji můžete naprosto na cokoliv.
  • Splátkový kalendář? Ten si lze nastavit podle vlastní potřeby, mezní hranice jsou 7 a 30 dnů.Potřebujete investovat peníze do podnikání?

Klasická půjčka pro začínající podnikatele, se kterou si můžete zvolit spoustu různých možností a vyladit si ji tak podle svých původních představ. Investice do začátku nebo naopak uhrazení výdajů spojených s provozem živnosti, důvodů se nepochybně najde celá řada.

O všech náležitostech víte předem, a to do nejmenšího detailu. Máte tak přehled, díky němuž skutečně o nic důležitého nepřijdete. Vybrat si můžete to, co vám bude vyhovovat, bez dalších otázek a vyplňování dlouhých formulářů, které žádný z OSVČ nemůže mít v oblibě.

 

Zdroj informací

Open Factor s.r.o. a NejBusiness.cz

Související

Reklamní sdělení

Datum

9. dubna 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 2.0853 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál