Společnost Sony přináší pomocí služby BRAVIA CORE to nejlepší z filmové zábavy do televizorů Sony BRAVIA XR

Společnost Sony přináší pomocí služby BRAVIA CORE to nejlepší z filmové zábavy do televizorů Sony BRAVIA XR

Služba BRAVIA CORE nabízí široký výběr filmových novinek, kasovních trháků i klasiky – to vše jako součást televizorů BRAVIA XR. Majitelé televizorů BRAVIA XR mohou sledovat obsah v kvalitě Pure Stream – nejvyšší kvalitě pro streamování obrazu.

Služba BRAVIA CORE™, vytvořená ve spolupráci se společností Sony Pictures Entertainment (SPE), je místem, kde se zábava snoubí s technologií. Byla vyvinuta tak, aby nabídla zákazníkům, kteří si pořídí televizor Sony ze zcela nové řady úchvatné celovečerní filmy a další obsah v té nejvyšší kvalitě. Díky celovečerním filmům předinstalovaným na všech nových modelech BRAVIA XR, jako je například nedávno představená řada MASTER Series A90J 4K HDR OLED nebo chystaná novinka, LED televizory X90J 4K HDR Full Array, si uživatelé mohou vychutnat výběr z několika nejnovějších prémiových a klasických titulů z dílny SPE i největší kolekci titulů IMAX® Enhanced. BRAVIA CORE je první služba svého druhu, která využívá technologii Pure Stream™ a dosahuje téměř bezztrátové kvality ekvivalentní UHD BD se streamováním až 80 Mb/s.

Keith Le Goy, prezident celosvětové distribuce a sítí (Worldwide Distribution and Networks), Sony Pictures Television, uvedl: „Spojujeme ty nejlepší filmaře a nejlepší herce a výsledné celovečerní filmy nabízíme našim zákazníkům prostřednictvím brilantní technologie Sony a špičkové kvality našich televizorů. Video služba BRAVIA CORE, kterou nabízejí všechny televizory BRAVIA XR, přináší dokonalý zážitek ze sledování doma.“

Majitelé televizorů BRAVIA XR si využitím kreditům BRAVIA CORE mohou vybírat filmy z nejméně 300 titulů, včetně filmů Venom, Peter Rabbit, Krotitelé duchů, Blade Runner 2049 a Jumanji: The Next Level. Součástí televizorů A90J a Z9J je 10 filmových kreditů a u ostatních modelů BRAVIA XR 5 filmových kreditů. Se službou BRAVIA CORE jste také přihlášeni k odběru úžasného výběru filmů, které lze streamovat kdykoli a tolikrát, kolikrát jen budete chtít, a to až v kvalitě 4K HDR.

Pete Wood, seniorní viceprezident divize New Media Distribution společnosti Sony Pictures Entertainment, uvedl: „Již přibližně čtyři roky pracujeme na tom, abychom od základů přetvořili zážitek z domácího sledování. Snažíme se přinášet výjimečnou technologii, která nabídne pohlcující zážitky, jež znáte obvykle pouze z kin.“

„BRAVIA CORE přináší skvělý zážitek, jakmile televizi vybalíte z krabice. Získáte ten nejlepší obsah, který studia nabízí – od našich vybraných nejlepších a nejnovějších snímků až po klasické nadčasové filmy od studií Sony.“

Aby byl zážitek z domácího sledování skutečně podmanivý, přináší BRAVIA CORE přístup k největší sbírce filmů IMAX Enhanced. Služba BRAVIA CORE byla optimalizována pro televizory BRAVIA XR, přináší remasterovaný obraz v kvalitě IMAX® a pohlcující zvuk DTS.

Bruce Markoe, vedoucí IMAX Post společnosti IMAX Corporation, prohlásil: „IMAX Enhanced představuje nejlepší možnost, jak si vychutnat filmové trháky jinde než v kině. Úzce jsme spolupracovali se společnostmi Sony Pictures a DTS na remasterování více než 50 titulů IMAX Enhanced, které mají na modelech Sony BRAVIA XR obraz a zvuk té nejvyšší kvality. Jsme rádi, že můžeme i nadále rozšiřovat kolekci IMAX Enhanced, kterou služba BRAVIA CORE nabízí. Nemůžeme se dočkat, až obohatíme nabídku o další obsah, který zákazníci IMAX milují, na nejlepších zařízeních pro streamování obsahu a zábavy ve své třídě.“

Obsah pořízený filmovými kamerami IMAX nebo certifikovanými kamerami, jako je titul Spider-man: Far from Home, má rozšířený poměr stran, který byl navržen speciálně pro IMAX. Zaplní díky němu větší část obrazovky. Diváci si mohou doma užít skutečně luxusní filmový zážitek, včetně oceněných filmů (Little Women, A Beautiful Day in the Neighborhood), akčních trháků (Bad Boys For Life, Baby Driver) a zábavy pro celou rodinu (Hotel Transylvania, Šmoulové: Ztracená vesnice).

„Filmování je dnes velmi sofistikované a televizory a technologie Sony BRAVIA XR přinášejí ten nejlepší filmový zážitek přímo k vám domů,“ dodal Bruce Markoe.

Díky aplikaci Studio Access, která je součástí balíčku BRAVIA CORE, mohou diváci získat přístup k řadě záběrů ze zákulisí, rozhovorů a dalších.

BRAVIA CORE je nyní k dispozici na všech televizorech BRAVIA XR. Řada BRAVIA XR je založena na novém kognitivním procesoru XR™, který využívá zcela novou metodu zpracování, jež předčí konvenční AI, navrženou tak, aby napodobovala způsob, jak lidé vidí a slyší.

Sony

Společnost Sony Corporation je zábavní společnost, jež staví na preciznosti a jedinečnosti svých technologií a zodpovídá za elektronické výrobky a řešení (EP&S) ve skupině Sony. Řídí se základními filozofiemi Kando a Anshin. Cílem společnosti je prostřednictvím svých produktů a kreativity probudit emoce u samotných spotřebitelů i firem a zároveň jim dát pocit, že se produkty staly jejich neodmyslitelnou součástí a mohou si tak kousek unikátnosti vychutnat každý den – od domácí zábavy, zvuku a hudby, fotografie a spotřební elektroniky až po mobilní komunikace.

Zdroj informací

Sony a NejBusiness.cz

Datum

7. dubna 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 2.0192 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál