Dassault Systèmes představuje nové služby 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS

Dassault Systèmes představuje nové služby 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS

Dassault Systèmes oznámila spuštění dvou služeb, které přinesou nové způsoby navrhování, spolupráce, sdílení a možnost vyniknout: 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS for Makers a 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS for Students. Služby, které byly společností Dassault Systèmes představeny v rámci její virtuální konference 3DEXPERIENCE World 2021, poskytnou tvůrcům a studentům cloudový přístup k nejvýkonnějšímu digitálnímu prostředí pro navrhování, projektování a spolupráci na inovacích.

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS for Makers nabízí tvůrcům, mentorům a nápadům společný prostor, kde mohou tvořit a spolupracovat. Digitální nadšenci mohou pomocí aplikací 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Professional, 3D Creator a 3D Sculptor sdílet své osobní projekty s globální designérskou komunitou Madein3D (zaštítěnou Dassault Systèmes za účasti tvůrců, influencerů a inovátorů), díky níž získají pomoc a inspiraci.

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS for Students pomáhá připravovat studenty na zaměstnání na vysoce konkurenčním trhu práce tím, že rozvíjí jejich dovednosti v oblasti projektování, řízení projektů a analýzy dat. Všechny tyto schopnosti jsou dnes v oboru velmi vyhledávané. Služba, ke které se lze připojit odkudkoli, zahrnuje 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Student, 3D Designer Student a aplikace Collaborative Business a Industry Innovator. Uživatelé tak získají přístup ke globální online komunitě vrstevníků a odborníků na platformě 3DEXPERIENCE a dvě v oboru uznávané certifikace.

V návaznosti na spuštění 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS for Students uspořádala Dassault Systèmes během konference 3DEXPERIENCE World 2021 svůj první „World Wide Virtual Career Fair“ (Celosvětový virtuální pracovní veletrh). Studenti vysokých škol ze Severní Ameriky, Evropy a Japonska zde měli příležitost setkat se a navázat kontakt s globálním týmem pro získávání talentů společnosti Dassault Systèmes a se zákazníky SOLIDWORKS.

„Od produktů k platformě, od kontaktů ke vztahům... 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS mění způsob, jakým se studenti a tvůrci učí, spolupracují a inovují,“ řekl Gian Paolo Bassi, generální ředitel SOLIDWORKS ve společnosti Dassault Systèmes. „Studenti mohou velmi záhy využít správné nástroje k rozvoji dovedností požadovaných ve svém oboru, a být tak úspěšní ve své práci. Tvůrci se mohou stát součástí komunity, která sdílí vášeň pro navrhování produktů a je připravena vypomoci svými odbornými znalostmi a touhou po spolupráci. Obě strany tak získávají znalosti a know-how potřebné k tomu, aby mohly vytvářet jedinečné hodnoty. Jedná se o revoluční službu našeho tradičního řešení SOLIDWORKS, která je připojená a spravovaná platformou 3DEXPERIENCE.“

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS for Students bude k dispozici v květnu 2021 a 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS for Makers ve druhé polovině tohoto roku, a to prostřednictvím snadného online nákupu na platformě 3DEXPERIENCE.

Dassault Systèmes

Dassault Systèmes – 3DEXPERIENCE Company – poskytuje firmám i jednotlivcům virtuální vizi projektů pro udržitelnou inovaci. Její špičková řešení mění způsob, jímž jsou navrhovány, vyráběny a podporovány nové výrobky. Portfolio nástrojů pro spolupráci, jež společnost nabízí, podporuje sociální inovaci a rozšiřuje možnosti, kterými může virtuální svět zlepšovat svět reálný. Společnost má přes 290 000 klientů ve více než 140 zemích světa a všech průmyslových odvětvích.

CATIA, SOLIDWORKS, ENOVIA, DELMIA, SIMULIA, GEOVIA, EXALEAD, 3DVIA, BIOVIA, NETVIBES, 3DEXCITE, MEDIDATA, CENTRIC PLM a IFWE včetně loga ve tvaru kompasu a 3DS jsou registrované obchodní značky Dassault Systèmes nebo jejich dceřiných společnosti v USA a/nebo dalších zemích.

Zdroj informací

Dassault Systemes CZ s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

9. března 2021

Fotogalerie

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 2.1118 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál