Nové tlačítko ViewBoard Cast pro bezdrátové sdílení

Nové tlačítko ViewBoard Cast pro bezdrátové sdílení

ViewSonic Corp., přední světový dodavatel vizuálních řešení, představil ovladač ViewBoard Cast Button. Jde o nové příslušenství v kategorii bezdrátového prezentování (WPD – wireless presentation display), které nabízí intuitivnější způsob okamžitého sdílení obsahu pouhým „jedním kliknutím“. Eliminuje tak potíže s instalací a bezdrátovým připojením a pomáhá vytvářet vysoce efektivní a bezpečné pracovní prostředí, vhodné jak pro schůzky, tak pro skupinovou práci.

„Abychom uspokojili rostoucí poptávku po interaktivnějším digitálním pracovním prostoru vhodném pro spolupráci, se jako ViewSonic věnujeme vytváření prostředí pro nepřerušované schůzky, během nichž lidé mohou pracovat, sdílet a kooperovat bez jakýchkoliv hranic,“ říká Monica Sun, ředitelka Presentation Group ve ViewSonic. „Pokračujeme v rozšiřování našeho WPD řešení pro spolupráci na více obrazovkách, což účastníkům schůzky umožňuje snadno sdílet a prezentovat obsah a zároveň zvýšit výkon tím, že si mohou přinést vlastní zařízení.“

ViewBoard Cast Button usnadňuje a zefektivňuje bezdrátovou spolupráci na více obrazovkách. Nastavení je jednorázové, stačí spárovat ovladač s interaktivními displeji ViewSonic ViewBoard nebo jinými komerčními obrazovkami. Uživatel pak už jen připojí ovladač k notebooku a klikne pro sdílení obrazu. Ovladač navíc podporuje celou řadu operačních systémů, včetně Windows, Mac nebo Chrome, díky čemuž je vhodný i pro skupinovou diskusi s více přednášejícími. K dispozici jsou dva typy ViewBoard Cast Button pro připojení, buď pomocí HDMI, nebo USB-C kabelu. Oba typy mohou být napájeny notebookem a nepotřebují žádné další baterie.

Bezdrátové prezentování ViewBoard Cast přináší skupinové práci efektivitu a produktivitu. Například ve velké zasedací místnosti, kde je jeden centrální displej určený pro přednášejícího a další velké obrazovky pro různé skupiny posluchačů, může prezentující synchronizovat obsah sdílený na centrálním displeji s ostatními obrazovkami a zajistit tak, aby všichni viděli stejný obsah. Účastníci navíc mohou sdílet obrazovku svých vlastní zařízení, jako jsou notebooky a chytré telefony, na každém z větších displejů, což usnadňuje sdílení nápadů ve skupinových diskusích.

S ohledem na bezpečnost není pro využití ViewBoard Cast Button potřeba síťové připojení ani instalace žádných aplikací. To eliminuje potenciální bezpečnostní rizika nebo možnost úniku soukromých informací. Uživatelé mohou být v klidu, protože veškerý přenos dat probíhá v izolovaném prostředí. Duševní vlastnictví společnosti před případnou neoprávněnou manipulací nebo nechtěným zveřejněním chrání také Wi-Fi šifrování a bezpečnostní protokol WPA2.

ViewSonic

Společnost ViewSonic byla založena v Kalifornii, je předním celosvětovým dodavatelem vizuálních řešení a má zastoupení ve více než 100 zemích po celém světě. Jako inovativní a vizionářská společnost se ViewSonic snaží přinášet komplexní hardwarová a softwarová řešení, mezi něž patří monitory, projektory, digital signage, interaktivní displeje ViewBoard a softwarový ekosystém myViewBoard. Díky více než třiceti letům odborných zkušeností s vizuálními displeji má ViewSonic vynikající pozici, aby mohla přinášet inovativní a spolehlivá řešení pro výuku, podniky, spotřebitele a profesionální trh. Pomáhá tím zákazníkům, aby skutečně „viděli rozdíl“.

Zdroj informací

ViewSonic a NejBusiness.cz

Datum

6. března 2021

Fotogalerie

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 2.0456 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál