NATU - ořechový krém ve spolupráci s blogerkou Tereza's diary

NATU - ořechový krém ve spolupráci s blogerkou Tereza's diary

Český výrobce přírodních potravin NATU představuje nový ořechový krém, který propojuje dvě chuťově nezaměnitelné ingredience přírodní ořechy kešu a vanilku. Nové ořechové máslo vyvíjelo NATU ve spolupráci s blogerkou Tereza's diary a výsledkem je jedno z nejjemnějších ořechových másel. Základem jsou přírodní kešu oříšky, kokos a voňavá vanilka z Madagaskaru. Příjemný chuťový zážitek je vyladěn kousky na sucho opražených kešu oříšků s trochou růžové soli.

Každá z ingrediencí, které obsahuje nové kešu vanilkové máslo od NATU, by skvěle obstála sama o sobě. Když se jejich síly propojí, vznikne ořechové máslo, které příjemně obohatí každou kaši, smoothie nebo vám udělá radost jen tak samo o sobě.

“Vždy, když vyvíjíme nějaký nový produkt, máme přibližnou představu o tom, kam bychom se chtěli chutí dostat. Tentokrát bylo naším vzorem lahodné Rafaello, ale s tím rozdílem, že my vaříme bez cukru. Byla to trochu badatelská výzva, ale výsledek stojí za to.” vysvětluje Kamila, šéfka týmu NATU.

Ořechová másla představují skvělé společníky, u kterých ani příliš nevadí, že tak výborně chutnají a vy máte chuť si vždy trochu přidat. Hodí se do cereálních kaší, příjemně povznesou každé smoothie, nebo palačinky a čerstvé ovoce se s nimi správně vyladí. Také je můžete přidat do těsta na pečení.

“Bylo to jako nějaký sen, který dlouho nosíte v sobě a víte, že dřív nebo později se vše propojí a vy to dokážete uskutečnit. Několik měsíců vymýšlení, testování a ladění těch nejdrobnějších detailů přineslo tohle speciální ořechové máslo. Konzistence je úplně božsky krémová a pro mě to byla doslova láska na první lžičku.” popisuje blogerka Tereza, která se podílela na vývoji této novinky v produktovém portfoliu NATU.

Benefity

  • žádná umělá sladidla a přidaný cukr
  • žádný palmový olej
  • 100% příroda vhodná pro děti i vegany

NATU

Od roku 2017 nabízí NATU přírodní potraviny vlastní výroby i od prověřených dodavatelů a značek. Zakládáme si na rozmanitosti našich výrobků. Všechny mají jedno společné, dodávají energii z čisté přírody. Každý výrobek má ale i svoji vlastní speciální vlastnost, proto je dělíme podle účelu na ty, které pomáhají: zlepšit imunitu, detoxikovat tělo, dodávat vitalitu, podporovat paměť i krásu. Jsou to: superpotraviny, kokosové chipsy, lyofilizované ovoce, ořechová másla, proteinové těstoviny, superkaše, granoly a mnohé další. Zakládáme si na tom, že vše musí chutnat také nám a řadu produktů sami vyrábíme.

Zdroj informací

NATU s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

6. března 2021

Fotogalerie

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.9458 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál