Zelinářská unie Čech a Moravy nezahálí ani v době koronaviru

Zelinářská unie Čech a Moravy nezahálí ani v době koronaviru

Přestože současná doba pandemie ochromila všechny z nás, Zelinářská unie Čech a Moravy z.s. nezahálí. Aktivně přistoupila k pravidelnému semináři pro všechny zelináře a během posledních měsíců zajistila překlopení tradiční osobní formy do online prostředí. Připravila prezentace a videa, na kterých je k dispozici řada zajímavých témat.

Odborný webový seminář Zelinářské dny 2021 byl doposud exkluzivně přístupný pouze členům unie, nyní je od 1. 3. 2021 otevřen pro všechny zájemce na webových stránkách Zelinářské unie ww.zucm.cz. „Přednášky budou přístupné nejméně do konce letošního roku a budou průběžně aktualizovány a doplňovány“ uvedl předseda unie Ing. Petr Hanka.

Prezentace a videa jsou rozdělena do 4 sekcí, pokrývají spoustu zajímavých témat od stavu zelinářství v ČR, podpory sektoru, přes výzkum a poradenství, až po nabídky jednotlivých komerčních firem zajišťujících vstupy pro pěstitele. Náplň semináře je určena především pěstitelům a odborné veřejnosti, ale své si zde najdou i naši spotřebitelé a zahrádkáři.

Zdroj informací

Zelinářská unie Čech a Moravy z.s. a NejBusiness.cz

Datum

3. března 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.7957 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál