Der Kurier: Dopravní společnost rozšířila své služby do Liberce, Turnova a Mladé Boleslavi

Der Kurier: Dopravní společnost rozšířila své služby do Liberce, Turnova a Mladé Boleslavi

Na začátku roku 2021 mezinárodní kurýrní společnost Der Kurier rozšířila své služby do Liberce, Turnova, Mladé Boleslavi a Benátek nad Jizerou. Tamní zákazníci, průmyslové, distribuční a výrobní firmy, tak mohou využívat službu Do Německa bez hranic a dopravu zboží za jeden den do Rakouska, Belgie, Dánska, Holandska a Lucemburska.

„Pro doručování do dalších zemí Evropské unie u nás platí stejné podmínky a samozřejmě kvalita jako při doručování do Německa,“ říká úvodem Přemysl Lukeš, výkonný ředitel společnosti Der Kurier.

Do Německa bez hranic

Služba Do Německa bez hranic nabízí doručení následující pracovní den. Stejné podmínky platí i pro import do České republiky, cena zůstává stejná. Žádné příplatky za neexistující hranice a za rychlejší přepravu. Mezi standardy pak patří i doručování o víkendu či svátcích. Liberecké, mladoboleslavské i firmy z Turnova tak nyní budou moci zefektivnit své doručování nehledě na pracovní dny, svátky i víkendy.

„Nabízíme našim českým zákazníkům stejnou kvalitu, kterou dostávají klienti v Německu. Tedy stejnou rychlost doručení, aniž bychom firmám navyšovali náklady,“ konstatuje Přemysl Lukeš, výkonný ředitel Der Kurier. „Princip naší dopravy je založený na zrychlení doručení zásilky, a to za zachování současných nákladů zákazníka. Věříme, že naše služby výrazně urychlí dopravu firmám i ve zmiňovaných městech. Jde o zlepšení služeb, aniž bychom navyšovali náklady,‘‘ vyjmenovává pilíře, díky kterým se mohou chlubit stovkami spokojených zákazníků po celé Evropě.

Doprava zboží za jeden den do dalších zemí

Doručování do Rakouska, Belgie, Dánska, Holandska a Lucemburska splňuje stejné standardy jako stávající služba Do Německa bez hranic:

  • Doručení druhý den od vyzvednutí – příjemce ví, do kdy obdrží zboží, může s ním počítat a nezdržují se mu další procesy
  • Pozemní doprava – nižší náklady (oproti např. letecké) a větší flexibilita
  • Transparentní náklady – bez nepřehledných a skrytých příplatků
  • Možnost přepravy i rozměrnějších zásilek

Se službou Do Německa bez hranic vstoupila společnost Der Kurier na trh v roce 2018 a stále se jedná o nejsilnější a nejvíce využívanou službu této kurýrní společnosti. Slibuje jednoduchost a nedělí doručování na expresní a ekonomické, všechny zásilky doručuje za jednotnou cenu bez skrytých poplatků do druhého dne.

Zdroj informací

Der Kurier a NejBusiness.cz

Datum

18. února 2021

Pozvánka na konferenci

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.7799 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál