Kaufland přichází s novou HR kampaní

Kaufland přichází s novou HR kampaní

Čas na změnu. Tak zní motto kampaně, kterou chce Kaufland podpořit nový design své zaměstnavatelské značky. Společnost se při náboru zaměstnanců rozhodla pro inovativní přístup – místo představování zaměstnanců a různých benefitů se snaží ponechat lidi v jejich běžném životě a motivuje je zamyslet se nad svou budoucností.

„Snažíme se dostat tak blízko našich cílových skupin, jak to jen jde. Opouštíme zavedené cesty HR marketingu a snažíme se v lidech nejprve nastartovat úvahy o jejich práci, kariéře, budoucnosti. Věříme, že při procházce se psem nebo při běhu, při vychutnávaní si ranní kávy nebo při jízdě autem, člověk o těchto věcech nejvíc přemýšlí. Chceme se dostat do bodu nula při rozhodování o zaměstnání,“ říká Viera Uríková, vedoucí oblasti Recruiting a HR marketing v Kauflandu.

Všechny komunikační prostředky asociují Kaufland díky použití červené barvy, společnost ke startu projektu spustila i upravenou verzi svých HR stránek. Kreativa vznikla jako mezinárodní koncept a stejný nebo podobný motiv se objeví ve všech osmi zemích, kde Kaufland působí.

Kaufland

Kaufland Česká republika v.o.s. je součástí německé obchodní skupiny Schwarz. Na český trh vstoupil v roce 1998 a v současné době zde provozuje 135 prodejen, dvě logistická centra a vlastní masozávod. V České republice zaměstnává více než 23 500 lidí. Kaufland působí kromě Česka v dalších sedmi zemích světa: v Německu, na Slovensku, v Polsku, Chorvatsku, Rumunsku, Bulharsku a Moldávii. Celkem provozuje více než 1 300 prodejen, masozávody a logistická či distribuční centra. Zaměstnává více než 150 tisíc lidí.

Zdroj informací

Kaufland Česká republika v.o.s. a NejBusiness.cz

Datum

14 února 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 2.3651 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál