Komunikaci Biopekárny Zemanka od ledna zastřešuje CIRA Advisory

Komunikaci Biopekárny Zemanka od ledna zastřešuje CIRA Advisory

Produktová i korporátní komunikace Biopekárny Zemanka přechází od ledna 2021 k CIRA Advisory pod vedením Ivany Hekerle.

Biopekárna Zemanka je zavedená česká značka sladkých i slaných bio sušenek a krekrů, které připravuje podle rodinné receptury od roku 2006 v Oříkově u Sedlčan. Od svého založení podporuje ekologické zemědělství, rovné příležitosti a inovace obalových materiálů i tvorbu nových receptů. Pro rok 2021 připravuje sjednocení jednotlivých kanálů komunikace, aby odrážely hodnoty firmy. Biopekárna Zemanka se připravuje také na aktivní komunikaci novinek, jakými jsou spolupráce s Plzeňským Prazdrojem, salaterií UGO a společností IKEA. S partnery bude řešit, jak využít zbytky z jejich výroby v pečení sušenek či slaných krekrů.

„Biopekárna Zemanka už dávno není jen malá ruční výroba na domácích pecích. Naše výrobky jsou dostupné v sítích velkoobchodních řetězců, podařilo se nám nastartovat úspěšné spolupráce s velkými značkami a při tom jsme ani na chvíli neslevili z vlastních požadavků na kvalitu výrobků. Chceme oslovit nové zákazníky a také ukázat našim stávajícím partnerům a zákazníkům, jak a z čeho sušenky vyrábíme a že suroviny pečlivě vybíráme tak, aby každý rozuměl složení výrobků. Plánujeme se také dál věnovat naší strategii udržitelnosti a do výroby zapojit další principy cirkulární ekonomiky. CIRA Advisory má v tomto směru jedinečnou kombinaci kompetencí - dokážou nám poradit jak v oblasti udržitelnosti, tak vést komunikaci a my už se těšíme na spolupráci,” říká o plánech pro rok 2021 Jan Zeman, zakladatel a výkonný ředitel Biopekárny Zemanka.

CIRA Advisory vznikla v prosinci 2019 a zaměřuje se na poradenství projektů v oblasti cirkulární ekonomiky a udržitelnosti. Spolupracuje s korporacemi i menšími firmami, které působí v Česku. Divizi komunikace vede v CIRA Advisory Ivana Hekerle, která má více než 15 let zkušeností s prací v komunikaci a mediálních vztazích.

Biopekárna Zemanka

Biopekárna Zemanka je český výrobce sladkých bio sušenek a slaných bio krekrů. Byla založena v roce 2006 v malé obci Oříkov u Sedlčan ve středních Čechách. Všechny produkty pečeme podle našich vlastních originálních receptur a s nadšením je připravujeme tak, aby měly nejen vysokou kvalitu, ale i skvělou chuť. Výrobu na počátku řídila Věra Zemanová, profesionální cukrářka a gastronom s více jak 40letou praxí. Jan Zeman vede celou pekárnu a řídí provoz, spolu s týmem nadšených kolegů.

Zdroj informací

Biopekárna Zemanka s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

28. ledna 2021

Fotogalerie

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.2563 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál