Jaké nové služby chystá Air Bank v letošním roce pro své klienty

Jaké nové služby chystá Air Bank v letošním roce pro své klienty

Nedávno, při našich 9. narozeninách, jsme vzpomínali na různé inovace a zlepšováky, které jsme vám během těch devíti let přinesli. Začátek nového roku je zase jako dělaný pro plánování a nakukování do budoucna. Všechny chystané novinky ještě prozradit nemůžeme, o několik z nich se už ale s vámi přece jen rádi podělíme.

Naše virtuální asistentka Aneta vám na našem webu radí a pomáhá od loňského léta. Abyste ale pro rychlou radu ohledně našich služeb nemuseli vždycky na počítač, chatovací okno s Anetou brzy přibyde i v aplikaci My Air. To ale není vše. Aby pro vás byla komunikace s ní ještě pohodlnější a rychlejší, Anetu jsme v aplikaci naučili dokonce mluvit. Svůj dotaz jí tam tedy budete moci nejen napsat, ale i jednoduše namluvit a ona vám stejně tak poví zpátky i svou odpověď. Hlasové ovládání Anety nejdříve spustíme v aplikaci pro Android a o fous později i ve verzi pro iOS.

Usnadnit vám život má za cíl i další novinka, co už je také na spadnutí. Díky bankovní identitě se všude, kde to půjde, budete moci přihlásit úplně stejně jednoduše a bezpečně jako do našeho bankovnictví. Ze začátku to budou hlavně služby státu, ale časem poslouží i k ověření vaší totožnosti při jednání se soukromými společnostmi, jako jsou mobilní operátoři nebo poskytovatelé energií. Pokud se o bankovní identitě chcete dozvědět více, na webu jí věnujeme samostatnou stránku.

Situace na trhu kolem úroků na spořicích účtech nevypadá, že by se měla jen tak zlepšovat. Spořicí účty jsou tak ideální na vytváření menších úspor, na které můžete v případě potřeby okamžitě sáhnout, ale na zhodnocování peněz už nejsou úplně to pravé ořechové. Se zhodnocováním vám naopak můžou pomoci investice. Vedle podílových fondů, které už v nabídce máme, bychom vám proto během roku rádi nabídli i další možnosti investování. Ať si můžete vybrat takovou variantu, která vám vyhovuje. Teď například pracujeme na tom, abychom vám uměli zprostředkovat investice do spotřebitelských úvěrů prostřednictvím Zonky Rentiéra. Nejdřív jen pro část klientů, ať dokážeme uspokojit poptávku, ale postupně pro všechny.

Ani hypotéky letos nepřijdou zkrátka. Nedávno jsme vám nabídli pojištění půjčky, které vám pomáhá se splácením ve chvílích, když onemocníte nebo třeba ztratíte zaměstnání. Stejně tak bude fungovat i pojištění hypotéky, které už chystáme. Letos se chceme pustit také do příprav hypoték za jiným účelem, než je jen koupě nemovitosti nebo refinancování hypotéky odjinud. To znamená, že hypotéku si tak u nás budete moci vzít i na výstavbu, rekonstrukci nebo třeba koupi z developerského projektu.

Víc už vám v tuto chvíli neprozradíme. Ať pro vás máme během roku ještě vůbec nějaké překvapení. Přejeme vám spokojený a finančně stabilní rok 2021.

Zdroj informací

Air Bank a.s. a NejBusiness.cz

Datum

26. ledna 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.9186 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál