D-Link na CES 2021 redefinoval smarthome i práci na dálku

D-Link na CES 2021 redefinoval smarthome i práci na dálku

Společnost D-Link, globální lídr v oblasti síťových řešení, se chystá na CES 2021 představit nejnovější technologie jako jsou např. Wi-Fi 6, 5G a 2.5 Gigabit Ethernet. Tyto technologie byly navrženy tak, aby uspokojily rostoucí požadavky na moderní inteligentní domácnosti i pracovní prostředí - s ohledem na globální pandemii.

Novinky společnosti D-Link jsou navrženy tak, aby optimalizovaly ekosystém domácí sítě a ještě více pomáhaly přizpůsobovat se novým problémům dnešní doby při bezpečném propojení lidí na celém světě s jejich zařízeními, vylepšení zabezpečení domácností, stejně jako podpoře způsobu, jakým lidé tráví volný čas, učí se nebo pracují na dálku.

V kategorii 2.5 Gigabit a síťových řešení představí D-Link zcela nový USB-C adaptér 2.5G Ethernet (DUB-E250) a multigigabitový nemanažovateľný přepínač (DMS-106x). Společnost také uvede nejnovější technologické novinky pro inteligentní a bezpečné domácnosti, jako jsou venkovní kamera 2K QHD Wi-Fi s otáčením a přiblížením (DCS-8635LH) nebo adaptér AX1800 Wi-Fi 6 USB 3.0 (DWA-X1850), mobilní hotspot 5G Wi-Fi 6 (DWR-2101) a router 5G Wi-Fi AC2600 (DWR-978).

„Zůstat navzájem v kontaktu s našimi domovy a prací je dnes mnohem důležitější. Pandemie nás naučila, jak důležité jsou technologie a jak klíčová je jejich role při udržování našeho každodenního života – jde-li o práci, nebo učení se na dálku, zábavu, nebo spojení s našimi blízkými, ať už jsou jakkoli daleko,“ vysvětluje Kevin Wen, prezident společnosti D-Link Europe.

Společnost D-Link se proto nyní víc než kdykoli předtím zaměřuje na zajištění toho, aby byli lidé na celém světě mohli být spojeni ve všech oblastech životů. Jsme hrdí, že vám můžeme představit nejnovější technologie, které jsou skutečným důkazem našeho závazku vytvářet a vyvíjet řešení, která skutečně zlepšují životy lidí.“

Široká škála inovativních, výkonných a intuitivních technologií společnosti D-Link je k dispozici podnikům i spotřebitelům prostřednictvím globální distribuční sítě, maloobchodních partnerů a poskytovatelů služeb.

D-Link DUB-E250

D-Link DUB-E250, oceněn CES 2021 Innovation Award, je nejmenší ethernetový adaptér USB-C pro 2.5G dostupný na trhu. Navržen je tak, aby prolomil úzká místa v síti poskytnutím 2,5-násobku šířky pásma oproti gigabitovému ethernetovému připojení a proto je zpětně plně kompatibilní s existujícím síťovým vybavením. Model DUB-E250 poskytuje cenově dostupný, rychlý a přímý přechod na vysokorychlostní připojení.

DMS-106x je nejnovější nemanažovatelný přepínač D-Link, který zvyšuje efektivitu sítě a poskytuje nepřetržité online zážitky. Díky portům 2.5G Ethernet a jednomu 10G Ethernet portu se mohou uživatelé připojit a vychutnávat si rychlé streamování HD videí nebo hraní her, zatímco 10G port bude připojen k úložišti pro rychlé zálohování nebo obnovu dat. Režim Turbo aktivuje extrémně nízkou latenci pro kvalitní a rychlý streaming a hry. Okamžitou zpětnou vazbu stavu sítě vám poskytují LED. Vícegigové porty jsou zpětně kompatibilní s existujícími kabely i zařízeními. To znamená, že je lze nasadit tam, kde se vyžaduje větší šířka pásma bez nákladných a časově náročných úprav kabeláže, nebo výměny zařízení.

Kamera DCS-8635LH

Nová kamera DCS-8635LH je určena k videodohledu a ochraně domácnosti nebo malé kanceláře. Síťová kamera s krytím IP65 nabízí díky sofistikované motorizované otočné funkci rozlišení 2K QHD a 360-stupňové pokrytí. Pokročilé funkce, jako jsou detekce osob, rozpoznávání obličejů, automatické sledování pohybu, detekce rozbití skla a reproduktor se sirénou, odradí vetřelce a ochrání vaše prostory.

DWA-X1850 od společnosti D-Link je prvním adaptérem Wi-Fi 6 USB 3.0 na trhu, který poskytuje rychlý, snadný a cenově dostupný způsob, jak můžou uživatelé inovovat počítače pomocí nejnovější bezdrátové technologie AX. Jednoduchým připojením adaptéru k USB portu můžou uživatelé využívat bezpečný a vysokorychlostní internet s rychlostí až 574 Mbps v pásmu 2,4 GHz a 1 200 Mbps v pásmu 5 GHz. DWA-X1850 také obsahuje šifrování WPA3 Wi-Fi pro optimální ochranu sítě i zařízení.

5G Wi-Fi 6 mobilní hotspot (DWR-2101) a Wi-Fi router 5G AC2600 (DWR-978) nabízejí bleskové připojení 5G pro domovy, na cesty nebo do kanceláří. Díky rychlosti stahování z Internetu až 1,6 Gbps jsou tyto 5G směrovače ideální k zajištění datově nejnáročnějších online aplikací i k práci na dálku, která se dnes stává standardem.

D-Link

Společnost D-Link již více než 30 let navrhuje, vyvíjí a vyrábí oceňovaná síťová a bezdrátová zařízení, zabezpečovací řešení pro IP kamerové systémy a technologie pro automatizaci domácnosti. Jako světový lídr v oblasti konektivity, společnost D-Link transformuje firemní sítě a jejich vybavení tak, aby fungovaly efektivněji. Je také klíčovým inovátorem v oblasti chytrých domácností. Umožňuje majitelům nemovitostí monitorovat, automatizovat a ovládat domácnost kdykoliv a kdekoliv i pomocí chytrého telefonu nebo tabletu.

D-Link nabízí své rozsáhlé produktové portfolio organizacím a spotřebitelům prostřednictvím své globální sítě obchodních partnerů a poskytovatelů služeb.

Zdroj informací

D-Link a NejBusiness.cz

Datum

23. ledna 2021

Fotogalerie

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 2.4436 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál