PNS propojuje svá prodejní místa novin a časopisů se sítí výdejních míst Wedo

PNS propojuje svá prodejní místa novin a časopisů se sítí výdejních míst Wedo

Největší český distributor tisku, První novinová společnost (PNS), propojuje síť svých prodejních míst s výdejními místy nově vzniklého logistického operátora Wedo. Rozšířením služeb v síti prodejních míst chce PNS nadále rozvíjet jak podnikání smluvních prodejců, tak i svou adresnou distribuci listovních zásilek.

První novinová společnost rozšiřuje nabídku služeb ve vybraných prodejních místech novin a časopisů. Ta se od listopadu nově začleňují do sítě výdejních míst společnosti Wedo. Propojení se v první fázi týká několika set prodejen tisku a doplňkového zboží. „Spolupráce s Wedo pomůže našim prodejcům dále rozvíjet jejich podnikání a získávat nové zákazníky. K oslovení máme celkově připraveno až šest tisíc prodejních míst. Nově propojenou síť chceme také využít pro rozvoj našich služeb v oblasti adresné distribuce listovních zásilek,“ uvádí Ondřej Vaňha, místopředseda představenstva První novinové společnosti.

Nově vzniklý logistický operátor Wedo, který je nástupcem společností In Time a Uloženka, má aktuálně k dispozici zhruba tisíc výdejních míst. „Rozšířením sítě našich výdejních míst o vybrané prodejny PNS se dostáváme opět o něco blíže zákazníkům. V roce 2021 plánujeme navýšit počet výdejních míst na dvojnásobek. Je to další krok na naší cestě stát se nekompromisním doručovatelem zásilek. Zakrátko budeme jediný český operátor, který má všechny tři způsoby doručení ve vlastní stáji, to znamená doručení na adresu, do výdejny a do výdejního boxu. Spolupráce s PNS nám proto v rámci naší strategie dává velký smysl a těšíme se, že zákazníkům o další kousek zpříjemníme život,“ říká Daniel Mareš, ředitel společnosti Wedo.

První novinová společnost a.s. (PNS)

První novinová společnost a.s. (PNS) je největším distributorem tisku na českém trhu. Zajišťuje distribuci celostátních i regionálních deníků, časopisů, neperiodických publikací a doplňkového sortimentu na prodejní místa. PNS jako největší alternativní poštovní operátor v České republice také distribuuje letáky a listovní zásilky. Tiskem a doplňkovým zbožím zásobuje téměř 17 000 prodejních míst po celé republice šest dní v týdnu. Vytváří tak nejhustší síť prodejních míst v Evropě. Společnost vznikla v roce 1992, její historie ale sahá až do roku 1953. PNS disponuje rozsáhlými možnostmi distribuční sítě pro doručení tiskovin do schránek, prodejní sítě tiskovin a doplňkových produktů, kterou nabízí pro využití širokému spektru obchodních partnerů.

Zdroj informací

První novinová společnost a.s. a NejBusiness.cz

Datum

6. ledna 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.6339 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál