Značky Superdry a American Eagle v ČR otevřely první outletové obchody

Značky Superdry a American Eagle v ČR otevřely první outletové obchody

Na začátku prosince otevřelo outletové centrum Fashion Arena Prague Outlet hned dvě nové prodejny světoznámých značek. Obchody americké značky American Eagle a britské Superdry jsou vůbec prvními outletovými prodejnami v regionu střední Evropy a v tuzemsku už stejný obchod tyto firmy neplánují.

První den po rozvolnění bezpečnostních opatření pro nákupní centra otevřel v nejnavštěvovanějším pražském outletovém centru obchod American Eagle. Jedná se navíc o vůbec první outletovou prodejnou ve střední Evropě. Motem amerického denim brandu je podpora přirozenosti a individuality zákazníka. „S tím jde ruku v ruce i jejich konfekční politika. Značka je velice populární především proto, že myslí i na ty, kterým nevyhovují běžné velikosti a střihy. Zákazníci mohou vybírat kalhoty od velikosti XXS až XXL. Širokou škálu velikostí nabízí také privátní značka Aerie v sortimentu spodního prádla,“ upozorňuje Veronika Tebichová, leasingová ředitelka Fashion Arena Prague Outlet. Obchod disponuje velkorysou plochou téměř 450 m2 a je zařízen v čistém minimalistickém stylu. Vyniknout tak může široká nabídka daného sortimentu.

„Sportovní kolekce značky Superdry jsou velice oblíbené mezi mladšími zákazníky, jednak pro originální grafiky inspirované Asií a jednak pro zajímavé a kvalitní zpracování. Tento obchod předznamenává linii značek, které bychom rádi v našem centru přivítali,“ přibližuje sortiment obchodu Veronika Tebichová. Interiér obchodu je proveden v industriálním stylu tak, aby evokoval populární vintage styl, který je v kontrastu s minimalistickým designem kolekcí Superdry. Celému prostoru tak dominuje dřevo a černý kov. V obou obchodech je možné zboží zakoupit s minimálně o 30 % nižšími cenami.

Fashion Arena Prague Outlet

Fashion Arena Prague Outlet ve Štěrboholích je s více než 200 módními značkami na ploše 25 000 m² jedním z největších outletových center v České republice. Je bezbariérově položený a od roku 2007 kdy byl otevřen, nabízí značkové zboží každý den o 30 až 70 % výhodněji. Kromě celosvětově známé špičky, zastoupené značkami jako je Armani Outlet, Hugo by Hugo Boss&Pennyblack&McQ by Alexander McQueen, Gant, Guess, Levi‘s, Tommy Hilfiger, Lacoste atp., si zákazníci Fashion Arena Prague Outlet mohou svůj šatník obohatit o unikátní kousky méně známých výrobců. V obchodech si zákazníci nakoupí kompletní outfit včetně obuvi, šperků, spodního prádla, koženého zboží, sportovního vybavení, cestovních zavazadel a doplňků stejně jako kosmetiku, hračky či potřeby pro domácnost.

Fashion Arena Prague Outlet se nachází v širším centru české metropole a snadno se do něj dostanete autem (25 minut z centra Prahy) nebo městskou hromadnou dopravou (35 minut – metrem A na konečnou stanici Depo Hostivař a odtud autobusem Fashion Arena Prague Outlet).

Zdroj informací

Fashion Arena Prague Outlet a NejBusiness.cz

Datum

26. prosince 2020

Fotogalerie

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.5724 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál