Nová „automatizační kuchařka“ od SolarWinds pomáhá MSP partnerům zvýšit efektivitu

Nová „automatizační kuchařka“ od SolarWinds pomáhá MSP partnerům zvýšit efektivitu

Společnost ZEBRA SYSTEMS představuje novou automatizační kuchařku od SolarWinds MSP, která umožní technickým pracovníkům redukovat nadbytečné aktivity a snížit s tím spojené náklady na správu a ochranu svých zákazníků. Se souborem skriptů připraveným speciálně na portfolio řešení SolarWinds MSP získají poskytovatelé IT služeb možnost automatizovat a zlepšovat dodávky svých služeb a zvyšovat přidanou hodnotu poskytovanou zákazníkům.

SolarWinds MSP Automation Cookbook obsahuje aktuálně více než 380 specifických skriptů, přičemž do budoucna budou přidávány další. Automatizační skripty pomáhají dodavatelům řízených služeb s úkoly jako aktualizace operačních systémů, záplatování či integrace produktů – rychle, efektivně, bez negativních následků na každodenní práci a při zajištění hladkého a bezpečného fungování zákaznických IT infrastruktur. Vedle toho eliminují i budoucí repetitivní činnosti již ve fázi konceptu návrhu MSP platformy.

Jedním z nejvíce vyhledávaných a nejnověji přidaných skriptů do automatizační kuchařky je integrační skript pro monitoring zařízení Cisco Meraki, který pomáhá MSP poskytovatelům efektivněji spravovat spektrum zařízení z jednoho centrálního místa. Uživatelé platforem SolarWinds RMM a SolarWinds N-central si mohou tento skript snadno stáhnout a importovat do svého prostředí pro monitoring a správu a začít okamžitě využívat výhod produktivnější práce.

„V klasickém světě MSP poskytovatelů jsou technici zavaleni monotónními, opakovanými a nudnými úkoly, které lze snadno automatizovat,“ řekl Marc-Andre Tanguay, manažer automatizačních strategií v SolarWinds MSP. „Čas strávený s činnostmi, jako jsou instalace a konfigurace, bere cenný čas věnovaný důležitějším úkolům, které zvyšují hodnotu pro zákazníky a zlepšují vlastní byznys. Nová automatizační kuchařka byla vytvořena s ohledem na naše MSP partnery, jejich potřebu zkrátit dobu na dodávky služeb a soustředit se více na svůj byznys, a přitom ušetřit významné náklady. Sada dostupných skriptů je velmi široká a řešení svých potřeb zde najdou všichni MSP poskytovatelé.“

ZEBRA SYSTEMS nabízí MSP poskytovatelům možnost vyzkoušet si produkty SolarWinds MSP na 30 dní zdarma. 

SolarWinds

Již více než 20 let poskytuje společnost SolarWinds výkonný a dostupný software pro správu IT infrastruktur. Divize SolarWinds MSP dodává tyto nástroje poskytovatelům řízených služeb (MSP), které je využívají ke správě, monitoringu a zabezpečení IT infrastruktur jejich zákazníků.

ZEBRA SYSTEMS

Společnost ZEBRA SYSTEMS s.r.o. je s více než 25 lety na trhu předním distributorem s přidanou hodnotou v segmentu IT bezpečnosti a ochrany dat v České republice a na Slovensku. Vedle prodeje produktů poskytuje svým zákazníkům špičkové služby podpory a školení. Společnost je distributorem produktů značky Acronis, GFI Software, Kerio, Exinda , Paralells a SolarWinds MSP.

Zdroj informací

ZEBRA SYSTEMS, s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

17. prosince 2020

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.7387 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál