Soutěž Manažer roku zná své vítěze

Soutěž Manažer roku zná své vítěze

V 27. ročníku soutěže Manažer roku 2019, vyhlašovaném Českou manažerskou asociací, zvítězili generální ředitel a předseda představenstva Komerční banky Jan Juchelka a místopředsedkyně představenstva East Bohemian Airport Hana Šmejkalová. Hned dvě ocenění, vítězství v kategorii Zemědělství a místo v TOP 10 nejlepších manažerů, si připsal Jaroslav Kurčík, generální ředitel a předseda představenstva společnosti Penam.

Komise sledovala čtyři okruhy aktivit manažerů – jejich minulost, zlepšování a schopnost motivovat lidi, využití příležitostí a řešení hrozeb a vytváření udržitelné budoucnosti a benchmarking. Uspět v soutěži tedy nebylo vůbec jednoduché a je to velký úspěch. Do finále letošního ročníku postoupilo 38 osobností, z nichž Hodnotitelská komise a Národní komise vybrala vítěze jednotlivých kategorií a TOP 10 manažerů.

Výsledky byly vyhlášeny oproti plánovanému dubnovému a říjnovému termínu začátkem prosince, a to v pražské centrále ČMA za účasti několika vítězů a hodnotitelů. „Nehledě na komplikace provázející soutěž kvůli opakovanému nouzovému stavu výsledky potvrzují vysoký společenský význam tohoto dlouhodobého projektu napříč obory vyhledávat a zviditelňovat úspěšné manažerské osobnosti a vizionáře,“ uvedl Petr Kazík, předseda Hodnotitelské komise a prezident ČMA.

Již 27 let soutěž vyhledává, hodnotí, oceňuje a propaguje nejlepší řídící pracovníky, lídry českého managementu. Její jedinečnost spočívá v tom, že vyzdvihuje manažery napříč odvětvími, profesemi a regiony. Je prezentací moderních, úspěšných metod řízení a nových trendů. Do finále se za čtvrtstoletí dostalo 1600 osobností, nejvyšším titulem Manažer nebo Manažerka roku bylo oceněno 65 z nich.

Zdroj informací

ČESKÁ MANAŽERSKÁ ASOCIACE, z.s. a NejBusiness.cz

Datum

12. prosince 2020

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.2837 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál