BILLA rozdá vánoční odměny zaměstnancům na obchodech a navýší příplatek za práci na Štědrý den

BILLA rozdá vánoční odměny zaměstnancům na obchodech a navýší příplatek za práci na Štědrý den

Společnost BILLA provozující v České republice již 240 supermarketů předá svým zaměstnancům na prodejnách dárkové vánoční karty v hodnotě 2 500 Kč. Zaměstnancům pracujícím o Štědrém dni navíc navýší příplatek za práci ve svátek o 50 %. Jde o další poděkování všem zaměstnancům za práci ve ztížených podmínkách v průběhu koronavirové pandemie.

Všichni zaměstnanci na prodejnách, kteří pro firmu pracují více než rok, dostanou od společnosti BILLA vánoční dárkové karty ve výši 2 500 Kč. Nováčky na prodejnách pak firma odmění nabitou kartou ve výši 1 000 Kč.

Speciální odměna v podobě navýšeného příplatku o 50 % připadne všem, kteří nastoupí na směnu na Štědrý den a zajistí zákazníkům 100% servis a bezproblémový nákup i v tento sváteční den.

„Letošní rok byl za poslední léta tím nejobtížnějším pro všechny z nás, a to jak po psychické, tak i fyzické stránce. Naši zaměstnanci odvedli skvělou práci a za to jim patří velký dík. Byli a stále jsou klíčovými lidmi při zajišťování zásobování obyvatel a jako lidí v předních liniích si jich velmi vážíme. Věříme, že jim touto odměnou zpříjemníme nadcházející vánoční svátky v kruhu jejich nejbližších,“ říká Šárka Brennerová, vedoucí personálního oddělení BILLA Česká republika.

BILLA ČR

BILLA ČR je součástí skupiny REWE International AG. Na českém trhu působí od roku 1991. S obratem ve výši přes 34 mld. Kč (2019), s 240 prodejnami a více než 6 500 zaměstnanci je BILLA lídrem na trhu supermarketů. Na průměrné prodejní ploše 900 m2 nabízí široký výběr produktů známých i privátních značek. Velký důraz je kladen na čerstvý sortiment, jako jsou lahůdky, pečivo, ovoce a zelenina, mléčné produkty, maso a chlazené produkty.

BILLA se soustředí na podporu českých producentů, proto české potraviny tvoří již 72 % jejího celkového obratu. České potraviny jsou také součástí privátních značek řetězce BILLA – Vocílka, Česká farma, BILLA Naše bio, BILLA, BILLA Premium, BILLA Easy či Clever.

REWE International AG

REWE International AG je lídrem na rakouském trhu v oblasti prodeje potravinového a drogistického zboží a jedním z největších zaměstnavatelů v Rakousku. Ve 3 694 prodejnách v Evropě zaměstnává téměř 80 000 pracovníků.

REWE International AG je součástí německé REWE Group, která působí ve 13 zemích Evropy a patří k nejvýznamnějším evropským maloobchodním skupinám a prodejcům rodinných dovolených.

REWE International AG se sídlem v rakouském Wiener Neudorfu provozuje obchodní společnosti BILLA, MERKUR, PENNY, BIPA a ADEG a řadu vlastních produktových značek. V segmentu supermarketů má prodejny v 7 zemích střední a východní Evropy.

Zdroj informací

BILLA, spol. s r. o. a NejBusiness.cz

Datum

12. prosince 2020

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.8193 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál