Český start-up Dreamview urychluje obchodní procesy na dálku a rozpozná deepfake

Český start-up Dreamview urychluje obchodní procesy na dálku a rozpozná deepfake

Český digitální start-up Dreamview nabízí jako jediný v Čechách revoluční softwarová řešení, která usnadňují komunikaci a obchodování mezi společnostmi a jejich klienty.

Nejnovější digitální technologie postupně pronikají i do konzervativního světa velkých korporací a státní sféry. Tomu nahrává obzvláště poslední rok, kdy dostavit se na pobočku své banky bylo téměř nemožné.

A právě sázka na špičkové technologie, které usnadňují komunikaci a obchodování například finančních společnosti s jejich klienty, se povedla českému start-upu Dreamview. Ze sousedního Německa, kde jsou v digitalizaci mnohem dál, přiváží a implementuje špičkové fintech produkty - VideoIdent, který dokáže během několika minut identifikovat klienta online prostřednictvím videochatu, stejně jako ochranné prvky na jeho dokladech a zároveň rozpozná deepfake. Druhým řešením je AutoIdent, díky čemuž mohou klienti ověřovat a potvrzovat dokumenty odkudkoliv na světě.

V nabídce Dreamview nechybí ani elektronické podepisování v rámci aplikace Insight, prostřednictvím vlastního smartphonu nebo tabletu.

Všechny produkty u nás již nyní úspěšné využívají bankovní instituce jako ČMSS, ČSOB Pojišťovna, Modrá Pyramida nebo Allianz, která díky zkvalitnění služeb s pomocí Dreamview získala ocenění Pojišťovací inovátor 2019. V budoucnu by mohly tato řešení výrazně zjednodušit i komunikaci mezi státními institucemi a občany.

Zdroj informací

Dreamview a NejBusiness.cz

Datum

11. prosince 2020

Sociální sítě NejBusiness.cz

DoporučujemePřihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.2122 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál