Müller-Technik CZ pronajme 9 000 m² skladových a kancelářských prostor

Müller-Technik CZ pronajme 9 000 m² skladových a kancelářských prostor

Park P3 Prague D6 ve středočeském Stochově, jeden z nejnovějších přírůstků v portfoliu společnosti P3, vítá pod svou střechou nového nájemce. Společnost Müller-Technik do 9 000 m² stěhuje sklady rozeseté po Středočeském kraji a do Stochova přesouvá také administrativní zázemí včetně managementu. Rozhodující byla blízkost k výrobní pobočce Müller Technik, která se nachází v nedalekých Lánech.

Společnost Müller-Technik CZ s.r.o. působí v České republice od roku 2006. Ve vstřikovací výrobě technických dílů převážně pro automobilový průmysl zaměstnává více než 150 lidí. Závod pracuje nepřetržitě ve čtyřsměnném provozu a do skladu z něj proto každý den míří 450 až 500 palet hotových výrobků. Podobný objem palet také každý den putuje přímo za zákazníky, mezi které patří například společnosti Faurecia, ADIENT, BMW, Brose, Volkswagen Group nebo Yanfeng. Ve skladu ve Stochově je uloženo přibližně 9 000 palet z plastu, hotových dílů, zakoupených dílů a obalů.

Na zásobovací vozy zde čeká možná nejkratší pravidelná přepravní linka v celém kraji – výrobní závod společnosti totiž od Stochova leží pět set metrů v sousedních Lánech. Právě vzdálenost od výrobních kapacit byla jedním z rozhodujících argumentů pro stěhování do P3 Prague D6.

“Pro Müller-Technik jsme v budově vyčlenili bezmála 10 000 m² skladových ploch včetně mezaninu a adekvátního kancelářského zázemí. Do budovy se přesouvá I vedení společnosti, které tak bude mít přehled o skladových i nedalekých výrobních operacích z první ruky,“ říká Ondřej Titz, Development Manager ve společnosti P3 Logistic Parks.

P3 Prague D6 je nejnovějším průmyslovým parkem v nabídce společnosti P3. Svou lokalitou blízko hlavního města a výtečným napojením na dálniční síť navazuje na podobné, velmi žádané logistické lokality P3 Prague D1, P3 Prague D11 a P3 Prague D8. Dalších 17 000 m² je v P3 Prague D6 dostupných pro další výstavbu a nájemníci by se do „nového“ mohli nastěhovat 6 až 8 měsíců od podpisu smlouvy.

P3

P3 je dlouhodobý vlastník a developer evropských průmyslových nemovitostí s celkovou pronajímatelnou plochou přes 4,3 milionu m² a rozsáhlou půdní bankou určenou pro další výstavbu. P3 už více než dvacet let investuje a působí ve 12 evropských zemích. Společnost má sídlo v Praze a zaměstnává přes 160 lidí napříč 10 pobočkami v klíčových evropských městech, kde nabízí služby pro správu půdy, výstavbu i následnou péči o klienty. Vlastníkem P3 je fond GIC.

V České republice společnost P3 vlastní a spravuje celkem 80 průmyslových nemovitostí v 16 parcích s celkovou pronajímatelnou plochou více než 1,3 milionu m². Všechny parky mají strategickou polohu s výborným napojením na důležité komunikace. V rámci těchto parků disponuje P3 pozemky pro výstavbu více než 47 000 m² pronajímatelných ploch.

Zdroj informací

Müller-Technik CZ s.r.o., P3 a NejBusiness.cz

Datum

17. listopadu 2020

Fotogalerie

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.5309 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál