Emco si pro spolupráci s influencery vybralo The Hive

Emco si pro spolupráci s influencery vybralo The Hive

Emco, rodinná firma a zároveň jedna z největších potravinářských společností v Česku, si na dlouhodobou spolupráci s influencery vybralo agenturu The Hive ze skupiny Konektor Place. Pro první kampaň k příležitosti oslav 30. výroční Emco na trhu The Hive zapojil například herečku Andreu Růžičkovou nebo moderátorku Gabrielu Laškovou. Spolupráce bude pokračovat letní kampaní, která podpoří zájem o letošní cestování po Česku.

Pro rodinnou firmu Emco je rok 2020 významný hned z několika důvodů. Kromě oslav 30 let na trhu letos proběhla i změna ve vedení – zakladatele Zdeňka Jahodu v něm vystřídal syn Martin, který v předchozích letech působil v Emcu jako ředitel marketingového a následně exportního oddělení.

„Emco urazilo od svého založení v roce 1990 obrovský kus cesty, stále je ale hrdou českou rodinnou firmou. Zároveň víme, že nad snídaněmi od nás se schází i nespočet dalších rodin. Právě tento aspekt, jak je důležité, abychom drželi pohromadě, jsme chtěli v kampani vyzdvihnout. Se samotnou realizací už nám pomohla agentura The Hive,“ řekla Štěpánka Borisovová z Emco.

Agentura pro první kampaň vybrala čtyři influencerky – Lucii Křížkovou, Andreu Růžičkovou, Jitku Boho a Gabrielu Laškovou. Ty následně sdílely rodinné fotky z dětství spolu s pokusem o věrnou kopii ze současnosti.

„Na produktech značky Emco spousta z nás vyrostla. Jejich cereálie nás provázejí od dětství, ke značce se proto váže značná nostalgie. I tyto pocity jsme chtěli v kampani zachytit,“ popsal koncept Patrik Rychlý z The Hive.

Emco se za 30 let od svého založení vypracovalo na lídra na tuzemském trhu, který zároveň vyváží do dalších 50 zemí světa. Prostřednictvím kampaně, jejíž součástí byla soutěž o balíčky produktů, děkuje zákazníkům za přízeň. Spolupráce s The Hive tak navazuje na dlouhodobou spolupráci Emco a PR.Konektor, další společnosti ze skupiny Konektor Place.

Konektor Place

Konektor Place je místo, kde se tvoří úspěšné integrované komunikační kampaně. Stavíme na kreativním přístupu, proaktivitě, a hlavně spolupráci všech sesterských agentur. Právě díky tomuto přístupu se nám daří pokrýt všechny typy médií. Jsme aktivním členem nejvýznamnějších oborových asociací a mezinárodní sítě nezávislých agentur. Pravidelně také získáváme ocenění v tuzemských i zahraničních soutěžích.

Zdroj informací

Konektor Place a NejBusiness.cz

Datum

15. července 2020

Fotogalerie

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.7665 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál