Mobilní aplikace My Air získala dětskou verzi. Dětem od 10 do 15 let pomůže s online správou kapesného

Mobilní aplikace My Air získala dětskou verzi. Dětem od 10 do 15 let pomůže s online správou kapesného

Air Bank od března letošního roku umožňuje využívat v roli disponenta běžný účet už i dětem od 10 let věku. Nově jim banka nabízí také dětskou verzi aplikace My Air. Ta se od dospělácké aplikace liší kromě specifického designu především důrazem na potřeby dětského uživatele. Srozumitelná a přehledná historie plateb a aktuálního zůstatku dětem jednoduše ukáže, kolik peněz z kapesného už utratily a kolik jim ještě zbývá.

„Většina dospělých dnes pracuje převážně s digitálními penězi, nákupy platí kartou, nájem posílají přes trvalý příkaz. A stejné to budou mít v dospělosti také jejich děti, které už od narození vyrůstají obklopeni online prostředím. Proto je důležité učit je hospodařit nejen s hotovostí, ale i s digitálními penězi. Právě s tím může dětem a jejich rodičům pomoct dětská verze aplikace My Air, která nabízí přehledný a hravý vstup do samostatné správy kapesného v prostředí mobilního bankovnictví,“ říká Filip Zavřel, vedoucí oddělení Každodenní finanční služby Air Bank.

Do finančního vzdělávání se mohou aktivně zapojit i samotní rodiče, kteří jako majitelé účtu mají ve vlastní aplikaci My Air možnost sledovat, jak jejich dítě s kapesným nakládá, a v případě potřeby mohou zasáhnout, a to jak radou, tak například i nastavením limitů pro denní útratu či výběry z bankomatů.

Dětskou verzi aplikace My Air budou mít k dispozici klienti Air Bank ve věku od 10 do 15 let.

Air Bank a.s.

Air Bank, člen skupiny PPF, je moderní a inovativní českou bankou 21. století s internetovým bankovnictvím nové generace a vlastní pobočkovou sítí. Klientům nabízí elegantně jednoduché služby bez absurdních poplatků. Ceník banky se vejde na jedinou stranu A4. Vizí Air Bank je být první bankou, kterou mohou mít lidé rádi. Mezi hodnoty banky patří jednoduchost, odvaha, pravdivost a přátelství.

Zdroj informací

Air Bank a.s. a NejBusiness.cz

Datum

14. července 2020

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.5421 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál