Probio: Nové chutě z polí bez chemie

Probio: Nové chutě z polí bez chemie

Pod tímto heslem uvádí společnost PROBIO na trh inovovanou řadu biopotravin pro rychlé, snadné a zdravé vaření. Nové produkty biopotravin usnadňují vaření a vrací lidi zpátky k přírodě.

Produkty s upravenou recepturou v novém designu značky PROBIO nahrazují bývalou řadu Biolinie. „Jedná se o pokračování rebrandingu Biolinie, který jsme započali v loňském roce a nyní pokračujeme. Pro lepší přehlednost a orientaci sjednocujeme naše produkty pod jednu společnou značku,“ sděluje Barbora Hernychová ze společnosti.

Nová receptura i složení

Celkem deset výrobků nabízí buď zcela nové složení či upravenou recepturu. „Vycházíme vstříc zákazníkům a reagujeme na jejich přání. V novém obale tak najdou oblíbené ječné lívance či pohankový perník, ale i upravené chutě hrachové polévky či nové bezlepkové lívance a kuskusy. Drželi jsme se záměru, aby produkty byly praktické a použitelné pro všechny, včetně dětí, snadno a rychle hotové, chutné a zdravé. Řada obsahuje i výrobky vhodné pro bezlepkovou dietu. Některé z receptur prošly rukama profesionálního zkušeného šéfkuchaře Davida Šaška, který je vhodně doladil,“ prozrazuje Barbora Hernychová.

Superpotraviny v praktických krabičkách

Firma současně změnila velikost krabiček, aby ušetřila obalový materiál, který se dá nyní snadno rozdělit na papír a plast a vytřídit. Všechny použité suroviny pocházejí z ekologického zemědělství či v případě hub z volného sběru v čisté přírodě. Výrobce do složení zakomponoval i původní nepřešlechtěné divoké obiloviny jako je špalda či čirok i méně známé bezlepkové mouky z hrachu či cizrny. „Vnímáme to jako příležitost, jak lidem přiblížit ne úplně běžné suroviny, které mají přitom vynikající chuť i výživové vlastnosti a lze je označit za české superpotraviny,“ doplňuje Barbora Hernychová.

Objevujte přírodu

Nový design nese současně i edukativní podtext. „Každá krabička přináší určitý vzkaz, kterým lidi motivujeme k šetrnému ekologickému chování, k přírodnímu zahradničení a k objevování přírody. Ukazujeme, jak bez chemie hospodaříme na naší ekologické farmě a přinášíme jednoduché tipy jak obohatit přírodou sebe a své zdraví,“ říká Barbora Hernychová.

Zdroj informací

Probio a NejBusiness.cz

Datum

13. července 2020

Fotogalerie

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 2.1635 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál