ESET obhájil post šampiona v žebříčku Cybersecurity Leadership Matrix 2020

ESET obhájil post šampiona v žebříčku Cybersecurity Leadership Matrix 2020

Bezpečnostní společnost ESET získala druhý rok v řadě status Champion v nezávislém srovnání Cybersecurity Leadership Matrix 2020. V porovnání s výsledky v roce 2019 se ESETu podařilo zlepšit díky rozšíření partnerské sítě a zaměření se na neevropské trhy.

Canalys je přední analytická firma na globálním technologickém trhu. V žebříčku Cybersecurity Leadership Matrix bylo letos hodnoceno 17 dodavatelů bezpečnostních řešení a jejich tržní výsledky za posledních 12 měsíců. Výsledná matice kombinuje zpětnou vazbu uživatelů z nástrojů společnosti Canalys a nezávislé analýzy výsledků daných dodavatelů založenou na investicích, strategii, výsledcích a jejich realizaci.

ESET získal nejvyšší skóre v oblasti dostupnosti, nabídce produktů a jejich použitelnosti v podnikání. „Toto zlepšení odráží především naši snahu zapracovat podněty od našich partnerů a zákazníků do produktových roadmap, technologií a služeb bez ohledu na regionální hranice,“ říká k výsledkům Tomáš Krotký, manažer nepřímého prodeje z české pobočky společnosti ESET.

Šampionů je po celém světě 7

Status Champion získalo pouze sedm dalších dodavatelů, znovu jej obhájily pouze čtyři firmy – jmenovitě Cisco, Palo Alto Networks, Fortinet a ESET.

„Od začátku jsme se soustředili na vytvoření kvalitní sítě prodejních partnerů. V České republice jich nyní máme 3 602. Spolupráci zakládáme na vzájemné důvěře, sdílení znalostí a dlouhodobé spolupráci. Investujeme například hodně energie do vzdělávání a přednášek našich expertů o nejaktuálnějších hrozbách. Získání titulu šampiona jen potvrzuje, že jdeme správnou cestou,“ dodává Krotký.

ESET

Společnost ESET již od roku 1987 vyvíjí bezpečnostní software pro domácí i firemní uživatele. Ten drží rekordní počet ocenění a díky jejím technologiím může více než miliarda uživatelů bezpečně objevovat možnosti internetu. Široké portfolio produktů ESET pokrývá všechny populární platformy včetně mobilních a poskytuje neustálou proaktivní ochranu při minimálních systémových nárocích. ESET se stal první společností, která díky dlouhodobě vysoké úrovni ochrany získala 100 ocenění prestižního magazínu Virus Bulletin VB100. Za těmito úspěchy stojí zejména dlouhodobé investice do vývoje. Jen v České republice nalezneme tři vývojová centra a to v Praze, Jablonci nad Nisou a Brně. Společnost ESET má lokální zastoupení v Praze, celosvětovou centrálu v Bratislavě a disponuje rozsáhlou sítí partnerů ve více než 200 zemích světa.

Zdroj informací

ESET a NejBusiness.cz

Datum

12. července 2020

Fotogalerie

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 2.0741 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál