Kores sériově vyrábí v jihočeském Strmilově dezinfekční prostředky

Kores sériově vyrábí v jihočeském Strmilově dezinfekční prostředky

Společnost KORES, výrobce kancelářských a školních potřeb, rozšířila své produktové portfolio o dezinfekční prostředky. Ve svém výrobním závodě v jihočeském Strmilově zahájila sériovou výrobu dezinfekce na ruce a povrchy. Zahájení sériové výroby navazuje na pilotní výrobu a distribuci dezinfekce zdarma přes krizový štáb a partnery Kores.

Výrobu Kores zahájil po vypuknutí celosvětové pandemie Covid-19 a zdarma dal dezinfekci k dispozici přes krizový štáb Hasičům ČR, Českému červenému kříži, Charitě ČR, organizacím Adra a Člověk v tísni, Ministerstvu vnitra a dalším subjektům. Přes síť velkoobchodních a retailových partnerů Kores pak dezinfekci distribuoval po celé republice. Na pomoc boji proti pandemii koronaviru vyrobil celkem 200 000 ks lahviček v celkové hodnotě Kč 6,6 mil.

„Jsme rádi, že můžeme v našem jihočeském závodě ve Strmilově sériově vyrábět v současné době tak potřebné produkty, jako jsou dezinfekce. Výrobu jsme zahájili po vypuknutí pandemie a nyní jsme dezinfekce zařadili do našeho stálého portfólia,“ říká Jana Hubálková, obchodní ředitelka společnosti Kores.

Popis produktů:

Dezinfekce na ruce Kores

Tekutá dezinfekce na ruce Kores má virucidní účinek a je vyrobena na bázi alkoholu. Dezinfekční roztok pro hygienickou dezinfekci rukou je vysoce účinný proti infekčním bakteriím, bakteriím, houbám a virům (včetně koronaviru SARS CoV 2, chřipky H1N1, H5N1 a dalším). Účinná látka, ethanol je obsažena v poměru 800g/kg. Dezinfekce je ideální pro všechny oblasti, kde musí být ruce často dezinfikovány. Dobrou zprávou je, že voní po Aloe Vera a obsahuje glycerin pro ochranu pokožky.

Dostupné ve velikostech: 28ml, 250ml,1l a 5l. Cena 33 Kč, 109 Kč, 313 Kč a 1 326 Kč.

Dezinfekce na povrchy Kores

Tekutá dezinfekce na povrchy Kores má virucidní účinek a je vyrobena na bázi alkoholu. Je určena k dezinfekci povrchů a je vysoce účinná proti infekčním bakteriím, bakteriím, houbám a virům (včetně koronaviru SARS CoV 2, chřipky H1N1, H5N1 a dalším). Účinná látka, ethanol je obsažena v poměru 800g/kg. Je ideální pro všechny povrchy, které musí být často dezinfikovány. Je bez mastných přísad, nezanechává stopy a voní po Aloe Vera.

Dostupné ve velikostech: 500ml s rozprašovačem a 1l.

Cena 124 Kč a 236 Kč.

Zdroj informací

Kores Europe s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

8. července 2020

Fotogalerie

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.9365 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál