Zážitkový běh NN Night Run nabízí cestu, jak závodit a zároveň pomáhat seniorům

Zážitkový běh NN Night Run nabízí cestu, jak závodit a zároveň pomáhat seniorům

Letošní sérii nočních běhů pro radost NN Night Run úplně nezastavila ani omezení skupinového pohybu. V den státního volna, v pátek 1. května, dává Virtual Charity NN Night Run všem možnost zasportovat si individuálně a díky startovnému podpořit nadaci Krása pomoci. Ta chrání a rozveseluje seniory. Tentokrát více než kdy dřív není důležité zvítězit, ale zúčastnit se.

„Nejde o to, kde poběžíte, jak budete rychlí ani o to, jestli to bude s partnerem, rodinou, nebo o samotě. Důležitý je jen důvod proč. A tím je kromě zážitku z pohybu především pomoc současnou situací nejvíce ohrožené skupině lidí – našim seniorům,“ vysvětluje hlavní myšlenku výjimečného virtuálního běhu Boris Gómez, marketingový ředitel NN Životní pojišťovny, která je už pátým rokem generálním partnerem běhů NN Night Run.

Trať proto tentokrát nebude stejná pro všechny a nepovede výslovně skrz žádné z českých měst. Symbolické 3 kilometry si každý může 1. května uběhnout nebo i ujít s vytištěným startovním číslem Virtual Charity NN Night Run kdekoliv, kde ho to bude bavit. Organizátoři ale zároveň prosí o respektování nařízení Vlády ČR. Venku je možné běhat maximálně ve dvou a s lidmi, s nimiž jste ve společné domácnosti.

„Nechceme ale ochudit o zážitek ani ty, kterým už schází závodní běhání. Proto organizátoři v den závodu spustí průběžnou výsledkovou listinu, kam se může zařadit každý, kdo si bude svůj výkon měřit a zašle fotku výsledku z chytrých hodinek nebo mobilu. Virtuální medaili a obdiv ale získá každý účastník běhu,“ vysvětluje Boris Gómez.

Registrace do závodu Virtual Charity NN Night Run už je spuštěna na www.eventreg.cz a probíhá až do čtvrtka 30. dubna. Startovné je minimálně 100 Kč plus další dobrovolný příspěvek na charitu. Nadaci Krása pomoci bude předáno celé startovné i všechny vybrané příspěvky. Organizátor si z vybraných prostředků nenechává nic.

Každý registrovaný běžec obdrží do mailu vlastní virtuální startovní číslo se jménem a částkou, kterou pomáhá. Číslo je možné sdílet na Instagramu s hashtagem #selmapomaha a v den závodu si ho každý může vytištěné přilepit na hruď a vyběhnout. Po závodu všichni běžci získají kromě virtuální medaile také certifikát, možnost poměřit se na online výsledkové listině, a navíc mohou v tombole získat i zajímavé ceny od partnerů.

Nadace Krása pomoci Taťány Gregor Brzobohaté podporuje již od roku 2008 seniory a pomáhá jim prožít důstojné stáří doma. V aktuální situaci upravuje své aktivity a zaměřujeme se především na podchycení rizikové skupiny osamělých seniorů. Vybranou částku nadace využije na náklady spojené s koordinací a realizací akutní pomoci pro seniory.

NN Životní pojišťovna podporuje tuto nadaci již několik let a společně spustily portál Péče.cz zaměřený na problematiku a služby dlouhodobé péče. NN v této době sponzorskou spolupráci s nadací Krása pomoci dále rozšířila a nabízí materiální pomoc i domovům pro seniory po celé republice.

NN Group

NN Group působí v 18 zemích, kde poskytuje služby 17 milionům klientů, o které pečuje 15 000 zaměstnanců. NN navazuje na 170letou tradici v oboru finančních služeb a její název je odkazem na pojišťovnu Nationale-Nederlanden, pod jejíž vlajkou NN v minulosti působila i v České republice. NN Group se celkově zaměřuje především na životní pojištění, důchodové spoření a investiční management, v některých zemích ale poskytuje i bankovní a další finanční služby.

NN Životní pojišťovna

NN Životní pojišťovna působí na českém trhu již od roku 1992, kdy pod názvem Nationale-Nederlanden začala jako první zahraniční pojišťovna nabízet životní pojištění. NN Životní pojišťovna je držitelem ocenění Superbrands 2016, 2018 a 2019, její produkty se pravidelně umisťují na předních místech v oborových soutěžích. Po stříbru mezi životními pojišťovnami ve výzkumu Hospodářských novin „Nejlepší pojišťovna 2018“ získala v roce 2019 nejvyšší titul „Nejlepší životní pojišťovna“. V soutěži „Finparáda.cz – Finanční produkt roku 2018“ se flexibilní životní pojištění NN Smart umístilo na 2. místě v kategorii „Investiční životní pojištění“ a rizikové životní pojištění NN Život na 2. místě v kategorii „Rizikové životní pojištění“. Více informací najdete na www.nn.cz.

NN Penzijní společnost

NN Penzijní společnost začala nabízet soukromé spoření na penzi v roce 1995 jako jedna z prvních společností v České republice. Za 20 let působení v ČR připsala klientům zhodnocení ve výšce 5 miliard korun. V roce 2013 klientům přinesla inovativní řešení správy soukromého spoření na penzi v podobě on-line portálu Moje NN, který postupně rozšířila i na správu životní pojištění. NN Penzijní společnost je držitelem ocenění Superbrands 2017. V soutěži „Finparáda.cz – Finanční produkt roku 2017“ se NN Penzijní společnost umístila na 3. místě v kategorii „Doplňkové penzijní spoření“. Bližší informace o NN Penzijní společnosti najdete na www.nnpenzijnispolecnost.cz.

Zdroj informací

NN Group a NejBusiness.cz

Datum

24. dubna 2020

Fotogalerie

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 2.0128 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál