Garnier mobilizuje síly v boji proti onemocnění COVID-19

Garnier mobilizuje síly v boji proti onemocnění COVID-19

Značka Garnier přispěje 1 milion EUR na podporu úsilí v boji proti onemocnění COVID-19.

Tyto finanční prostředky budou poskytnuty jako naléhavá pomoc lidem, které toto onemocnění zasáhlo a ohrožuje nejvíce, a to prostřednictvím Francouzského Červeného kříže. Francouzský Červený kříž je součástí Mezinárodní federace organizací Červeného kříže a Červeného půlměsíce (IFRC).

Vedle toho Garnier, jako součást širšího programu solidarity realizovaného skupinou L´Oréal v celé Evropě na podporu boje proti koronaviru, vyrobí miliony balení čistících hydro-alkoholových gelů Pure Active na ruce, které budou bezplatně distribuovány mezi zaměstnance partnerských super a hypermarketů, drogerií a e-shopů. V České republice se jedná například o obchodní řetězce Ahold, Tesco, Makro a Kaufland, dále sítě drogerií dm či Rossmann a internetové obchody Espace, Notino a další. V rámci České republiky, Slovenska a Maďarska se jedná o bezmála 70 000 kusů.

Od června 2020 budou čistící gely Pure Active na ruce k prodeji také pro zákazníky.

Poskytnutím věcného daru v podobě čistících hydro-alkoholových gelů vyjadřuje značka Garnier svůj velký dík všem, kteří neúnavně pracují a podporují nás v našem každodenním životě, zároveň jim poskytuje dnes tolik potřebnou ochranu.

Adrian Koskas, Garnier Global Brand President: „V Garnier věříme, že je naší povinností podporovat ty, kteří každý den stojí v první linii a svou prací pomáhají chránit ty nejzranitelnější jedince po celém světě.“

O Garnier

Od roku 1904 nabízí značka Garnier inovativní a účinné kosmetické produkty. Spolehnutí na odbornost přináší každá z dceřiných značek – např. Fructis, Ultra Doux, Garnier Bio, Skin Active, Ambre Solaire, Olia a další. I díky tomu je Garnier globální, rodinně orientovanou kosmetickou značkou, dostupnou všem. Od roku 2018 je Garnier nově reprezentován heslem: By Garnier Naturally.

Více informací na: www.garnier.fr.

O IFRC

IFRC je největší humanitární sítí na světě, pod kterou spadá 192 národních organizací Červeného kříže a Červeného půlměsíce. Svou činností chrání životy, zdraví a důstojnost lidí po celém světě.

Zdroj informací

Garnier a NejBusiness.cz

Datum

22. dubna 2020

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.6448 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál