ViewSonic nabízí školám během koronavirové epidemie zdarma nástroje pro vzdělávání na dálku

ViewSonic nabízí školám během koronavirové epidemie zdarma nástroje pro vzdělávání na dálku

Společnost ViewSonic, přední světový poskytoval vizuálních řešení, nabízí základním a středním školám i univerzitám po dobu koronavirové epidemie zdarma platformu myViewBoard. V době, kdy jsou kvůli koronaviru školy dlouhodobě uzavřeny, se učitelé ze všech sil snaží co nejrychleji nalézt možnost, jak vyučovat na dálku.

„Jako jeden z předních hráčů v oblasti vzdělávání jsme se rozhodli v tomto velmi těžkém období školy, učitele, studenty i jejich rodiče podpořit. Zejména ty z nich, kteří nemají k distančnímu vzdělávání přístup,“ uvedl James Chu, výkonný ředitel společnosti ViewSonic. „Zatímco některé školy, které už dříve využívaly nástroje pro distanční vzdělávání, již výuku na dálku během uzavírání škol rozjely, mnohé z nich koronavirus zastihl nepřipravené a musely veškerou výuku pozastavit.“

myViewBoard umožňuje učitelům vést vyučování na dálku prostřednictvím otevřené a univerzální platformy a zpřístupňuje studentům, aby se i nadále vzdělávali, ať už se právě nachází kdekoliv. Použití platformy je snadné a umožňuje spolupráci prostřednictvím audiovizuálních konferencí, skupinových diskusí a využití interaktivní tabule. Zároveň podporuje celou řadu didaktických přístupů s důrazem na využití virtuální třídy. Platforma myViewBoard pomáhá díky svým inkluzivním vlastnostem vytvořit virtuální výukové prostředí, které studenty zaujme, je interaktivní a efektivní.

O vzdělávání na dálku se dozvíte zde, další informace o myViewBoard pro vzdělávání na dálku jsou k dispozici zde.

O společnosti ViewSonic

Společnost ViewSonic byla založena v Kalifornii a je předním světovým poskytovatelem vizuálních řešení s pobočkami a zastoupením ve více než 100 městech po celém světě. Jako inovativní a vizionářská společnost se ViewSonic snaží přinášet komplexní hardwarová a softwarová řešení, mezi něž patří monitory, projektory, digitální značení, interaktivní displeje ViewBoard a softwarový ekosystém myViewBoard. Díky více než třiceti letům odborných zkušeností s vizuálními displeji má ViewSonic vynikající pozici, aby mohla přinášet inovativní a spolehlivá řešení pro výuku, podniky, spotřebitele a profesionální trh. Pomáhá tím zákazníkům, aby skutečně viděli rozdíl „see the diference“. Více o společnosti ViewSonic se dozvíte na stránkách www.viewsonic.com.

Zdroj informací

ViewSonic a NejBusiness.cz

Datum

20. dubna 2020

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 2.2437 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál