T-mobile: Ani v době karantény #NepřestávámeŽít

T-mobile: Ani v době karantény #NepřestávámeŽít

Většina z nás se nikdy nesetkala s omezeními, které současná situace přináší. Abychom se s nimi lépe vypořádali, přichází T-Mobile se sérií aktivit pod společným hashtagem #NepřestávámeŽít. Jejich cílem je ukázat inspirativní příběhy lidí a jejich recept, jak se s aktuálním děním vypořádat a s pomocí moderních technologií nahradit, alespoň dočasně, off-line aktivity přechodem do on-line světa. Prvním ambasadorem projektu je Yemi A.D. a jeho Dance Academy Prague.

Provozovatelé většiny obchodů i služeb se od poloviny března potýkají s naprosto neznámou situací, kdy nemohou být svým zákazníkům k dispozici. Jak si s takovým stavem poradit, ukáže T-Mobile na příběhu tanečníka a choreografa Yemiho A.D., který musel převést svou Dance Academy Prague do on-line režimu. A díky právě uzavřené spolupráci s T-Mobile může ve svých on-line kurzech pokračovat i nadále.

„Na příběh vždy navážeme ‚živým‘ důkazem v podobě livestreamu pro naše sledující na sociálních sítích,“ přibližuje ideu Ladislav Báča, manažer značky a marketingové komunikace T-Mobile, a dodává: „Zároveň tím chceme lidi vyzvat, aby sdíleli, jak sami tuto nelehkou dobu zvládají a navzájem se inspirovali svými příběhy.“

Livestream s Yemi A.D proběhne již tento čtvrtek od 18.30 hodin na facebookovém profilu T-Mobile.

T-Mobile tak chce ukázat, že i navzdory platným opatřením a omezením může každý z nás on-line dělat věci tak jako dříve. Je to nejrychlejší a nejjednodušší cesta.

V dalších týdnech se fanoušci T-Mobile na sociálních sítích (Facebook a Instagram) mohou těšit na inspiraci ambasadorů ze světa sportu, vzdělávání či kultury. Díky úsilí T-Mobile a moderním technologiím #BuďteVeSpojení, ať #NepřestávámeŽít.

Za projektem stojí agentura Newcast z reklamní skupiny Publicis Groupe. Média zabezpečil Mediacom.

 

Zdroj informací

T-Mobile Czech Republic a NejBusiness.cz

Datum

11. dubna 2020

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.9754 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál