AFI Vokovice hlásí 6 nových nájemců a téměř 90% obsazenost

AFI Vokovice hlásí 6 nových nájemců  a téměř 90% obsazenost

Developer AFI Europe získal šest nových nájemců do svého administrativního komplexu AFI Vokovice v Praze 6 na Evropské třídě. Společnosti Central Glass Czech, Lagardère Travel Retail, Rational Czech Republic, Stallergenes Greer, Stibo Media a Gastro Šubrt si dohromady pronajaly více než 1 900 m² komerčních a kancelářských prostor. Energeticky šetrný komplex s celkovou pronajímatelnou plochou 16 700 m², který je držitelem zelené certifikace LEED na nejvyšší úrovni Platinum, se nyní může pochlubit obsazeností téměř 90 %.

„Administrativní komplex AFI Vokovice je jedinečný jak svou lokalitou a vynikající dopravní dostupností, tak kvalitou a inovativností stavebního řešení. Budovy nabízejí moderní a přitom příjemné pracovní prostředí, což považujeme za rozhodující: právě díky tomu se centrum těší takovému zájmu nových nájemců,“ říká Kateřina Holická, asset manažerka AFI Europe Czech Republic, a dodává: „AFI Vokovice je zároveň prvním projektem, kde jsme zavedli speciální mobilní aplikaci usnadňující naši vzájemnou komunikaci s nájemci i mezi nájemci navzájem. Díky této službě mají také přístup k řadě informací o dění v širokém okolí a nabídce lokálních provozovatelů včetně restaurací.“

Z portfolia nových nájemců si největší plochu pronajal provozovatel restaurace Gastro Šubrt. Stavební úpravy celkem 570 m² jednotky právě probíhají a otevření je v plánu ještě letos na jaře. K současným administrativním nájemcům se koncem loňského roku připojila globální farmaceutická společnost Stallergenes Greer a dále poskytovatel varných systémů a vybavení pro profesionální kuchyně Rational Czech Republic. Původem japonská firma Central Glass specializující se na chemický průmysl zde otevře svou českou pobočku v červnu letošního roku.

Dalších přibližně 500 m² kanceláří si pronajala společnost Stibo Media, která v AFI Vokovice již sídlí a v rámci expanze zdvojnásobila své dosavadní prostory. Služby v komplexu nově doplní Lagardère Travel Retail se svým konceptem „1 minute“ zaměřeným přímo na potřeby zaměstnanců v kancelářských budovách a sortimentem od drobného občerstvení přes tabák až po tiskoviny.

AFI Vokovice tvoří dvě energeticky úsporné budovy, jedna o šesti a druhá o osmi nadzemních podlažích. Nachází se přímo na dopravním uzlu Veleslavín u stanice metra a zastávek tramvají, poblíž vlakového nádraží a autobusového terminálů s vynikající dopravní dostupností jak do centra města, tak na mezinárodní letiště. K současným nájemcům patří Eyelevel, EUC, Canadian Medical, Starbucks, Pizza Hut nebo Lékárna Benu.

www.afi-europe.eu

www.afi-vokovice.cz

Zdroj informací

AFI EUROPE Czech Republic a NejBusiness.cz

Datum

6. dubna 2020

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.1314 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál