STP FLOW – nový karosářský tmel společnosti NOVOL

STP FLOW – nový karosářský tmel společnosti NOVOL

Společnost NOVOL představila novinku ve svém sortimentu. Tou je inovativní stříkací karosářský tmel STP FLOW.

Produkt, kterým lze perfektně obnovit texturu OEM nástřiků, poskytuje pevnou a permanentně pružnou ochranu s vynikající odolností proti štěrku a zvukově izolačními vlastnostmi. Zároveň dobře tlumí vibrace.

STP FLOW je založen na nejmodernější hybridní pryskyřici, která spojuje vysokou pevnost polyurethanu s flexibilitou, vysokou přilnavostí a odolností vůči počasí typickými pro siloxanové materiály. Jelikož neobsahuje izokyanáty, uživatel není během zpracování vystaven toxickým látkám.

Tmel se vyznačuje rychlým schnutím. Je možné jej přelakovat materiály na vodní i ředidlové bázi. Dostupný je ve dvou barvách – béžové a černé.

Oblastmi použití tohoto tmelu na vozidlech jsou například motorový prostor (těsnění svarů), zavazadlový prostor, podběhy kol, podlaha (těsnění svarů) atd.

STP FLOW lze aplikovat pouze stříkací pistolí. Díky jeho konzistenci dochází při nanášení k většímu rozprostření než u tmelu STP FLEX, který společnost NOVOL představila již dříve a který lze nanášet kromě stříkací pistole také štětci a stěrkami na tmel.

Výhradním distributorem produktů NOVOL pro Českou republiku je společnost Bučan s.r.o.

www.bucan.cz

Zdroj informací

Bucan.cz a NejBusiness.cz

Datum

1. dubna 2020

Fotogalerie

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.6767 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál