Proboston rozjíždí reklamní kočičárnu pro děti - Reklamčičku

Proboston rozjíždí reklamní kočičárnu pro děti - Reklamčičku

Kreativní agentura Proboston se rozhodla pomoci všem kolegům, kteří trčí na home office s dětmi. A to tak, jak to umí nejlépe, pomocí starého dobrého reklamního briefu. Akorát vytvořeného pro děti na míru. “Víme, jak těžké to s dětmi na home officu může být, protože je opravdu obtížné, nějak je zabavit. Proto jsme přišli s nápadem reklamního briefu, který děti dostanou 2x týdně k vypracování. Aspoň jim trochu přiblížíme práci nás, rodičů, a navíc tuším, že některé děti by snadno mohly vyšachovat i staré reklamní pardály,” říká Daniela Matoušů, Account directorka agentury Proboston.

Reklamní briefečky zadává animovaná číča a témata se budou točit kolem toho, co všichni známe. Loga, etikety, plakáty… Aby to děti neměly tak snadné, součástí každého briefečku pro malé reklamní kočičáky je i nějaké to “mandatory” jako třeba barva, nebo nějaké písmenko.

“Sám jsem zvědavý, jak se tenhle nápad chytí u dětí. Vlastně se až trochu bojím, že mi nějaký malý kreativec zasedne židli,” dodává s úsměvem Art director projektu Rade Saptovic.

Reklamčička běží na facebookovém profilu agentury Proboston od včerejška, 26. března 2020, kdy byl zveřejněn první brief na téma “Etiketa”. Zatím na dobu neurčitou. Tedy dokud to děti bude bavit. 128522

https://www.facebook.com/ProbostonCreative/

Zdroj informací

Proboston a NejBusiness.cz

Datum

27. března 2020

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 2.2675 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál