ČSOB a Poštovní spořitelna zvyšují úročení na termínovaných vkladech

ČSOB a Poštovní spořitelna zvyšují úročení na termínovaných vkladech

ČSOB a Poštovní spořitelna od 17. února zvyšuje výnos termínovaného vkladu na dvanáct měsíců na 1,4 procenta a termínovaného vkladu na šest měsíců na 1,1 procenta ročně. ČSOB vedle toho výrazně zvyšuje i sazbu na tříměsíčním termínovaném vkladu, a to na rovné 1 procento ročně. Stejné roční zhodnocení je možné získat i na spořícím účtu.

„ČSOB dlouhodobě nabízí atraktivní a konkurenceschopné spořicí produkty pro všechny skupiny klientů. Naši nabídku nyní ještě vylepšujeme. Pro klienty, kteří se zajímají i o investování máme Duo profit, který kombinuje výhody spořicího účtu a investování do podílových fondů, s akční úrokovou sazbou 3,0 procenta na jeden rok,“ uvedl Miroslav Zetek z ČSOB.  

Výnos termínovaného vkladu na dvanáct měsíců doposud činil 1,3 procenta, termínovaného vkladu na šest měsíců 0,9 procenta a tříměsíčního termínovaného vkladu 0,01 procenta. Spořicí účet má nejvýhodnější jednoprocentní zhodnocení při zůstatku od půl milionu korun.  Sazba jedno procento se pak vztahuje na celý zůstatek až do jednoho milionu korun.  

Zdroj informací

ČSOB a NejBusiness.cz

Datum

15. února 2020

Doporučujeme


Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.4906 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál