Mít spolehlivého logistického partnera není těžké. Zkuste ShipEx!

Mít spolehlivého logistického partnera není těžké. Zkuste ShipEx!

Dnešní trh kurýrních služeb nabízí mnoho relevantních subjektů v různých cenových relacích. Jak vybrat ten správný hned napoprvé? Existuje několik základních kritérií, která rozhodnou. Sami se přesvědčíte, že ShipEx je tou správnou volbou.

 

Pro malé zásilky i paletovou přepravu

Nezáleží na tom, zda potřebujete expresní doručení zásilky (například malé obálky) do USA, nebo klientovi do Francie přepravit zboží na několika paletách. ShipEx efektivně zpracuje  jakoukoliv zakázku. Má uzavřené výhodné smlouvy s DHL, UPS, FedEx, PPL, Toptrans a dalšími významnými logistickými společnostmi, které garantují doručení zásilky v rámci Evropy i celého světa.
Jejich spolupráce spočívá ve sdružování zásilek, v tom je přínosná. Znamená to, že odevzdává zmíněným společnostem větší objem zásilek napřímo. Díky tomu čerpá opravdu výhodné podmínky, které jsou cenově až o 80 % nižší oproti běžným objednávkám. Z těch těží koncový zákazník, tedy vy a vaši zákazníci.

Klíčové výhody oproti konkurenci

ShipEx poskytuje spolehlivé a garantované služby ve všech zásadních kritériích, které rozhodují o volbě dlouhodobého logistického partnera:

  • poměr ceny a kvality,
  • počet zemí, ve kterých jsou služby aktivní,
  • jednoduchost podání,
  • design stránek přepravce,
  • druhy zásilek možných k přepravě,
  • komunikace a vstřícnost k zákazníkovi,
  • nejkratší možná doba doručení při urgentních zásilkách.

Jak službu objednat?

Chcete objednat přepravu zásilky? Jak fyzická, tak právnická osoba to může udělat jednoduše prostřednictvím online formuláře umístěného na stránkách ShipEx. Zadáte rozměry a váhu zásilky, zemi odesílatele a zemi adresáta. Okamžitě získáte cenu poštovného. Samozřejmostí je sledovací číslo zásilky. Díky němu máte přehled o vaší zásilce po celou dobu přepravy, ať už jde o jeden balík, nebo celou paletu.  

Kdo na ně spoléhá?

Portfolium služeb ShipEx využívají tradiční české firmy s nadnárodním přesahem i populární love brandy. Jsou mezi nimi například Seznam.cz, Škoda, KPMG, Bontonfilm i Poslanecká sněmovna České republiky. Kladná odezva stávajících zákazníků je také vizitkou špičkových služeb ShipEx a může být dalším důvodem pro zaručení spolehlivosti. Máte další otázky ke společnosti ShipEx? Neváhejte je kontaktovat!

Zdroj informací

ShipEx a Nejbusiness.cz

Datum

13. prosince 2019

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.5541 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál