Svoboda 30: Tak trochu jiná Véčka a Sametová

Svoboda 30: Tak trochu jiná Véčka a Sametová

Třicáté výročí svobody v Česku je pro Globus příležitostí vyslovit, co pro něj svoboda znamená i jak vnímá svobodu u zákazníka, který se rozhodl nakupovat tam, kde „svět je ještě v pořádku“. Českým zákazníkům přinesl Globus svobodu nakupování v historicky prvním hypermarketu, kde nabídl široký výběr zboží a současně zachoval kvalitu, kterou garantují jeho vlastní řemeslné výroby. A právě v pekařstvích, cukrářstvích a kavárnách Globus najdou zákazníci v příštích dnech malé důkazy toho, že se v Globusu svoboda vnímá jako odpovědnost dělat věci správně. Poctivě.

V těchto dnech se v pekárnách Globus pletou jiné preclíky než obvykle. Jsou to „lidová“ Véčka pro připomínku událostí 17. listopadu. „Díky událostem před třiceti lety, tu teď máme možnost svobodně dělat naše řemeslo, jak nejlépe umíme,“ říká Pavel Meduna, šéf patnácti pekařství a cukrářství Globusu. Cukrářky zase připravily ručně zdobený dezert, který odkazuje na národní barvy na trikoloře. Je to miska z křehkého těsta s pruhem pravé šlehačky, jahod a modrých borůvek. Jmenuje se Sametová. „Máme svobodu rádi, a tak jsme jí udělali malou připomínku, protože prostě můžeme,“ řekl Pavel Meduna.

Preclíky ve tvaru stuhy a Véček svázané po třech kusech od pekařů a Sametovou misku od cukrářek z Globusu bude Globus ve svých pekařstvích, cukrářstvích a kavárnách nabízet zákazníkům od úterý 29. října až do konce listopadu.

Zdroj informací

Globus a NejBusiness.cz

Datum

25. října 2019

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.7309 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál