Software602 loni dosáhl obratu 195 milionů Kč, vyplatí dividendu akcionářům

Software602 loni dosáhl obratu 195 milionů Kč, vyplatí dividendu akcionářům

Pozici nejsilnějšího hráče v oblasti poskytovatelů bezpapírového řešení kanceláří potvrdila společnost Software602. Za rok 2018 dosáhla čistého obratu 194,8 milionu korun a zisku po zdanění 7,9 milionu Kč. Tržby společnosti se v posledních čtyřech letech drží stabilně na hranici 200 milionů korun. Představenstvo Software602 proto navrhlo ze zdaněného zisku vyplatit dividendu akcionářům.

„Úspěšně se soustředíme na poskytování Paperless řešení na míru pro firmy a úřady, což jsou služby jako je digitalizace dokumentů a spisů s jejich správou a řízením, digitalizace administrativních agend s procesním workflow, digitalizace podpisu s dlouhodobou archivací. V minulém roce nás zbrzdila příprava firem na nařízení GDPR. Firmy totiž pod hrozbou vysokých pokut investice do inovativních produktů odkládaly,“ říká Richard Kaucký, jediný člen představenstva Software602.

To se postupně mění, první polovina letošního roku se již nesla v duchu zvýšené poptávky po cloudových řešeních jako je například implementace nařízení eIDAS formou služeb vzdáleného podepisování a pečetění. „Tyto služby budeme poskytovat úřadům i korporacím jako kvalifikovaný poskytovatel služeb na spravovaných kvalifikovaných zařízeních pro vytváření elektronických podpisů a pečetí umístěných v datacentru s certifikací na úrovní Tier III,“ upozorňuje Martin Vondrouš, expert na nové technologie Software602. „Jednoduše řečeno, nabízíme možnost bezpečně podepisovat dokumenty odkudkoliv v mobilním telefonu. Ovšem pro řadu podnikatelů je to stále obtížně představitelné,“ dodává Vondrouš.

V letošním fiskálním období 2019, které končí 31. března 2020 po reorganizaci marketingu a obchodu firma očekává postupné zlepšování pozice značky Software602 s dynamickým růstem v následujícím fiskálním období, kdy oslaví 30 let od založení. Včetně dceřiných firem pracuje ve skupině Software602 přes 130 zaměstnanců.

Zdroj informací

Software602 a.s. a NejBusiness.cz

Datum

19. září 2019

Fotogalerie

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

COVID - Firmy a OSVČ


Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.7652 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál