O2 představuje tarify NEO s neomezenými daty

O2 představuje tarify NEO s neomezenými daty

V pondělí 16. září začne O2 nabízet tarify s neomezenými daty, u kterých si každý zákazník může vybrat rychlost připojení podle svých potřeb. O2 zároveň výrazně vylepšuje tarify FREE, u kterých nabízí až pětinásobek dat. Všechny nové tarify, včetně těch neomezených, vyjdou jednotlivce i rodiny nejlevněji v kombinaci s internetem na doma a O2 TV ve vylepšených balíčcích O2 Spolu. K těm navíc O2 přidává všem zákazníkům nejlepší sportovní přenosy a až do léta 2020 také prémiový kanál HBO zdarma.

Nejnižší cena za gigabyte

Od poloviny září O2 výrazně navyšuje data ve vylepšených tarifech FREE+ s neomezeným voláním. V tarifu FREE+ Bronzový O2 zvyšuje objem dat o čtvrtinu na 4 GB a jeho cenu snižuje o sto korun. "Do tarifu FREE+ Stříbrný přidáváme více než dvojnásobek dat - zákazníkům nově dáme 14 GB dat, aniž bychom měnili jeho cenu. Tento objem dat bohatě stačí i těm, kteří na internetu v mobilu tráví i několik hodin denně," říká generální ředitel O2 Jindřich Fremuth.

V tarifu FREE+ Zlatý operátor O2 objem dat dokonce zpětinásobí na 60 GB, a zákazníkům tak nabídne nejnižší cenu za gigabyte. O2 přidá dvojnásobek dat také do základního tarifu FREE+ Modrý a nabídne tak nejdostupnější tarif na trhu s neomezeným voláním a dostatečným objemem dat pro ty, kteří s chytrým telefonem začínají.

Neomezená data v nových tarifech NEO

O2 nově zařazuje do nabídky tarify NEO s neomezenými daty. Zákazníkům dává možnost zvolit si rychlost podle jejich potřeb podobně jako u pevného internetu.

Nové tarify včetně těch neomezených O2 nabídne nejvýhodněji v balíčcích O2 Spolu. Ty umožňují jednotlivcům, rodinám i početnějším skupinám flexibilně kombinovat různé služby. "Všem zákazníkům O2 Spolu, bez ohledu na to, jakou kombinaci a počet služeb si vyberou, přidáme nejlepší sport bez časového omezení a k němu HBO zdarma až do léta 2020. Zákazníci tak budou moci sledovat nejpopulárnější české i světové filmy a seriály, ale třeba také výkony fotbalové Slavie v utkáních Ligy mistrů UEFA, českou hokejovou extraligu nebo FORTUNA:LIGU," popisuje bonus ke všem balíčkům O2 Spolu Jindřich Fremuth.

V balíčcích O2 Spolu mohou zákazníci díky kombinaci služeb ušetřit stovky korun měsíčně. Například balíček O2 Spolu s neomezenými daty, neomezeným voláním, internetem na doma a O2 TV včetně exkluzivního Sportu a kanálu HBO vyjde měsíčně na 1 499 korun.

Zdroj informací

O2 Czech Republic a.s. & NejBusiness.cz

Datum

12. září 2019

Fotogalerie

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.6315 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál