Nemůžete sehnat specialistu na SAP? S přechodem na S/4HANA vám pomůže SUSE

Nemůžete sehnat specialistu na SAP? S přechodem na S/4HANA vám pomůže SUSE

Necelých šest let zbývá firmám, které používají podnikové a manažerské informační systémy SAP, na migraci k nejnovější verzi S/4HANA. Ačkoli se to zdá být celkem dlouhá doba, již nyní na trhu citelně schází specialisté na SAP, kteří by s touto migrací dokázali pomoci. Firmám, jež přechod na nový systém odkládají na poslední chvíli, tak hrozí komplikace či dokonce kolaps interních systémů, protože řada z nich využívá individuálně upravené aplikace SAP a v takovém případě se bez odborné asistence při přechodu na S/4HANA nevyhnou.

„Řada firem v České republice a na Slovensku s migrací na S/4HANA z různých důvodů vyčkává. Buď si chtějí počkat, jak se bude nové řešení vyvíjet, nebo mají obavy ze stability vnitřních systémů při přechodu na toto nové řešení. Souvisí to také s vysokými náklady u migrace systémů upravených podle individuálních požadavků zákazníků,“ říká David Vašák, regionální manažer společnosti SUSE pro Českou republiku a Slovensko. „Proto existuje velká poptávka po automatizovaných nástrojích pro migraci, které by tento proces zjednodušily. SUSE takové nástroje díky dlouhodobé spolupráci se SAP má,“ dodává.

Obě společnosti úzce kooperují již řadu let. Samotný SAP používá SUSE Linux Enterprise Server pro vývoj svých aplikací a bude tak činit i v následujících letech. „Instalace S/4HANA za pomoci SUSE je proto nejvhodnějším možným řešením,“ upozorňuje Vašák. „Díky SUSE Linux Enterprise Server for SAP Applications lze ušetřit čas i náklady na implementaci a provoz všech SAP aplikací.“ Podrobněji o tom bude hovořit Martin Zikmund, Technical Account Manager SUSE na konferenci DOCURIDE, již 3. října 2019 v Praze pořádá společnost Sabris. SUSE je partnerem této akce.

Martin Zikmund se ve své přednášce s názvem „Ulehčete si přechod na S/4HANA volbou vhodného operačního systému“ zaměří i na novinky v oblasti využití persistentních pamětí a s tím související výraznou úsporou nákladů na pořízení hardware pro provoz SAP HANA. Více informací o konferenci DOCURIDE a jejím programu, včetně možnosti registrace účastníků, naleznete na webu www.docuride.cz.

Zdroj informací

SUSE & NejBusiness.cz

Datum

2. září 2019

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.7342 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál